ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У фронтовому Харкові відбувся рок-фестиваль «Музика опору»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 19:17 5

У фронтовому Харкові відбувся фестиваль «Музика опору», який на підтримку ЗСУ організував відомий харківський поет, музикант та активіст Сергій Жадан. Протягом кількох годин в одному з молодіжних хабів міста для військових та цивільних співали відомі українські рок-гурти та співаки: «Танок на майдані Конґо», «Жадан і Собаки», Святослав Вакарчук, «Нумер 482», «Тінь Сонця», «Папа Карло» і Яна Заварзіна, «Село і люди», «Лютий квітень», «Транс-формер», Іван Сенін, «Калєкція», Олег Каданов і Стас Кононов.

Драйвова та емоційна атмосфера панувала як на сцені, так і поза нею. Глядачі, зокрема й військовослужбовці, підспівували відомим хітам та уважно слухали нові музичні твори, частина яких була написана вже під час широкомасштабного вторгнення.

До речі, аби порадувати фанатів своїми творами, з військової служби вирвалися фронтмен гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк та Віталій Кириченко — поет, композитор, лідер гурту «Нумер 482». Чоловіки нині є військовослужбовцями одного з київських батальйонів територіальної оборони та виконують бойові завдання з оборони другої столиці України.

Наприкінці заходу Святослав Вакарчук виконав свою нову авторську пісню «Місто Марії», присвячену спротиву Маріуполю російським окупантам.

— Ми пам’ятаємо про кожного з вас і будемо робити все можливе та неможливе, аби деблокувати місто та врятувати наших військових, які роблять надможливе, аби зупинити ворога! — звернувся лідер «Океану Ельзи» до українських захисників міста.

1
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram