ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Буковині поховали загиблого героя — Руслана Донця

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2022, 15:37

У Чернівцях навіки простилися з колишнім офіцером-рятувальником, який із перших днів широкомасштабної війни пішов простим солдатом боронити українську землю від агресора.

За два тижні до загибелі Руслан Донець відзначив своє 40-річчя. Загинув український воїн 6 травня від кульового поранення, якого зазнав у бою під Рубіжним на Луганщині. Тепер йому 40 років назавжди…

— Ніщо не зменшить біль утрати для матері, дружини, дітей, рідних, — переконана депутатка Чернівецької міської ради Оксана Меленко. — В жалобі в цей день схиляю голову й молюсь за душі невинно убієнних. Прошу Бога, щоб пам’ять усіх убитих згуртувала нас, живих, дала силу й волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на власній землі. Хай горить свіча пам’яті. І серцем нехай кожен з нас торкнеться до цього вічного священного вогню — частинки вічного. А світло свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям!

В останню путь загиблого захисника провели його рідні та близькі, бойові побратими й рятувальники, а також небайдужі містяни. Поховали Руслана Донця з військовими почестями.

Фото Молодий буковинець

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram