ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Хвіст російського штурмовика Су-25СМ став експонатом у Національному військово-історичному музеї України

Армія і суспільство Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Квітня 2022, 9:46

Нещодавно фонди Національного військово-історичного музею України музею поповнив новий експонат — хвостова частина російського штурмовика Су-25СМ. За попередніми даними журналістів-розслідувачів, цей апарат було перекинуто на білоруський аеродром у місті Лунінець (Брестська обл.) з авіабази «Вітряк» (с. Черніговка, Приморський край, рф) напередодні навчань «Союзна рішучість-2022».

Саме з цього білоруського аеродрому російські льотчики й завдавали підступних ударів по мирних містах і селах України, сіючи смерть, каліцтва та руйнування. І саме з Лунінця (32 км від українського кордону) вилетів в останній політ цей російський Су-25СМ з реєстраційним номером RF-91961) зі складу 18-го штурмового авіаполку вкс зс рф. Найімовірніше, що цей борт завдавав ударів і по житлових масивах Ірпеня та Ірпінському військовому шпиталю на початку березня, але влучний постріл українського воїна назавжди перервав політ ворожого «грача», скасувавши таким чином «переможну весну» для російського агресора!

Поки що невідомо, хто був за штурвалом Су-25СМ. Є припущення, що пілотом міг бути командир 120-го змішаного авіаполку полковник Руслан Руднєв. Звісно ж, ми обов’язково з’ясуємо особу злочинця, який був за штурвалом цього штурмовика, віднайдемо й мужнього та вправного українського воїна, який назавжди приземлив ворожий літак на благодатні землі поблизу села Вишеград Макарівського району, що на Київщині.

Слід відзначити, що трофейний елемент російського літака поповнив фондову колекцію Національного військово-історичного музею України завдяки ентузіазму та копіткій праці співробітника музею Павла Нетьосова.

Надзвичайно символічним є той факт, що саме напередодні річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні фрагмент рашистського стерв’ятника Су-25СМ експонуватиметься поряд з частиною нацистського винищувача Bf 109, збитого над Букринським плацдармом восени 1943 року. Цей шматок бойової машини буде грізним попередженням для наших ворогів: під ногами агресора буде горіти не лише земля, а небо розверзнеться смертоносним вогнем, поховавши усілякі надії на загарбання України.

Олександр Філь

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Трофейні плащі дійсно якісні» — поблизу Куп’янська ворожа піхота повзе під прикриттям антитепловізійних накидок

«Трофейні плащі дійсно якісні» — поблизу Куп’янська ворожа піхота повзе під прикриттям антитепловізійних накидок

На Куп’янському напрямку ситуація залишається складною. Ворог постійно тисне на логістичні шляхи Сил оборони БПЛА та артилерією. Намагається дистанційно їх мінувати. Також росіяни продовжують наступальні дії, використовуючи тактику малих груп.

Масований удар по енергетиці: Уряд повідомив, коли відновлять світло та воду

Масований удар по енергетиці: Уряд повідомив, коли відновлять світло та воду

В Уряді провели нараду щодо ліквідації наслідків одного з найбільших комбінованих ударів по енергетичній інфраструктурі, під час якого ворог застосував значну кількість балістичних ракет.

Удар по Слов’янську: загинула людина, 11 поранених — росіяни знову атакували Донеччину

Удар по Слов’янську: загинула людина, 11 поранених — росіяни знову атакували Донеччину

Протягом минулої доби російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак одна людина загинула, ще 11 дістали поранення. Найбільших руйнувань зазнали Слов’янськ і Костянтинівка.

Наслідки російського обстрілу в Києві: перебої з водою та світлом, є зміни в роботі метро

Наслідки російського обстрілу в Києві: перебої з водою та світлом, є зміни в роботі метро

Вночі Київ пережив комбіновану атаку в кілька хвиль, ворог застосував дрони і ракети. Росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.

Майже 500 ракет і дронів: Сили ППО відбили масований удар, знищивши 420 цілей, зокрема «Кинджал»

Майже 500 ракет і дронів: Сили ППО відбили масований удар, знищивши 420 цілей, зокрема «Кинджал»

У ніч на 10 жовтня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Україні, запустивши 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей, включно з аеробалістичною ракетою «Кинджал».

«Кожен дрон знаходить свого русака» — на Лиманському напрямку у війну дронів включилися наземні роботи

«Кожен дрон знаходить свого русака» — на Лиманському напрямку у війну дронів включилися наземні роботи

На Лиманському напрямку, в зоні відповідальності підрозділів К-2, росіяни активізувалися. Намагаються рухатися, просуватися, штурмувати. Проте дронами їм завдають колосальних втрат.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Оператор ПТРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Вогнеметник

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Розвідник-мінер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---