Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Незламний дух захисників та захисниць України в Маріуполі бісять і одночасно лякають окупантів. Усі хвилі наступів росіян розбиваються о героїзм та професіоналізм наших воїнів. Тому кремлівські боягузи вигадують брехливі новини про українців.
Приміром, міністерство оборони росії активно поширює інформацію про те, що в укриттях маріупольського заводу «Азовсталь» нібито немає мирного населення, як раніше це повідомляли українці.
Окупанти всіляко намагаються переконати, що відео з цивільними мешканцями буцімто знімали не на заводі, а десь далеко від заводу «Азовсталь». На підтвердження цієї божевільної тези пропагандисти додають лише деякі стоп-кадри з одного відео, вириваючи їх із контексту, але без повного запису. Роспропаганда навмисно не згадує і не демонструє інші відео з укриття на заводі.
Задля спростування побідних фейків командир окремого загону спецпризначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко та голова патрульної поліції Донецької області Михайло Вершинін заявили, що сотні цивільних перебувають нині на заводі «Азовсталь» у Маріуполі.
Варто пригадати, що раніше російські пропагандисти писали, що на заводі «Азов» начебто українські воїни «тримають в заручниках цивільних осіб різного віку, включаючи дітей». Тобто кремлівські медіа самі ж себе викривають і на цей важливий момент уже звернув увагу Центр протидії дезінформації при РНБО.
Отже, кремль активно використовує брудну маніпуляцію, аби виправдати свої поразки та приховати порушення російськими військовими звичаїв війни. Також подібні брехливі повідомлення є прямими доказами того, що росія, звірські обстрілюючи завод «Азовсталь», добре знає, що там є мирні жителі й діти зокрема.
Тримаємо стрій! Віримо в перемогу України!
Підготував Дмитро Горбунов
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Інструктор служби авіації та протиповітряної оборони
від 25000 до 70000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Радіотелефоніст, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….