ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Гуманітарними коридорами Укрзалізниця евакуювала близько 300 тисяч людей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2022, 13:29

За час повномасштабного наступу росії на Україну Укрзалізниця евакуювала близько 4 млн громадян, гуманітарними коридорами вдалося вивезти майже 300 тис. осіб.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко у звіті про роботу Координаційного штабу з гуманітарних і соціальних питань ОП.

Він розповів, зокрема, що за час війни Укрзалізниця безкоштовно евакуювала потягами майже 4 млн осіб.

За його словами, потягами з Києва виїхали – понад 1,3 млн людей, з Харкова – майже 500 тис. громадян.

Тимошенко додав, що загальна кількість українців, які виїхали залізницею за кордон, – близько 500 тис. осіб.

Водночас він проінформував, що з заблокованих та найскладніших із безпекової точки зору міст людей евакуювали гуманітарними коридорами.

«На жаль, були обстріли мирного населення, але з початку війни із Сумської, Запорізької, Київської, Харківської, Донецької та Луганської областей було евакуйовано майже 300 тисяч осіб», – сказав заступник керівника ОП.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа
Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа

Про це йшлося на зустрічі Президента Володимира Зеленського з командирами 11-го й 19-го армійських корпусів.  

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Дніпро

Л-П ЗВ ВСП

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Стрілець, помічник гранатометника 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Кулеметник

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 30000 грн

Миколаїв

Херсонський прикордонний загін

Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---