У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Ну ось знову в черговій «казці» роспропаганда повідомила про те, що «українські військові замінували» резервуари з хлором«, але вже у водоканалі Білогорівки Луганської області.
Так, майже однакова інформація про «українську підривну роботу» швидко поширилася на російських пропагандистських медіа. У таких повідомленнях для солідності редактори теленовин часто посилаються на буцімто «перевірені дані» міністерства оборони росії.
Зокрема, повідомляється, що українські військові нібито «замінували резервуари з хлором на території водоканалу. Їх планують підірвати», коли окупаційні війська підходитимуть до населеного пункту Білогорівка.
Раніше ж вони писали те ж саме про Рубіжне, Маріуполь та інші населенні пункти. Схоже, фантазія окупантів сильно обмежена, і у своїх фейкових новинах вони міняють тільки населені пункти, а основу — залишають старою.
Звісно ж, все це маячня та дешевий фейк.
Насправді загроза хімічних атак вже давно існує не з боку української, а з боку російської армії. Ще з 2014-го, щоб уникнути потенційно небезпечної ситуації, фахівці комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал» не тримають у себе запасів хлору.
Для знезараження води в даному районі під час військових дій використовують іншу речовину — безпечну в разі загрози підриву.
Так, керівник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай з даного приводу офіційно повідомив, що із селища Білогорівка на Луганщині вивезли абсолютно весь хлор, який зберігали на місцевому водоканалі, через ймовірність провокацій російських окупантів.
Отже, не можна забувати, що ворог постійно проводить інформаційні провокації щодо так званих хімічних злочинів української армії. Російська пропаганда даремно намагається хоч якось дискредитувати нас, адже увесь світ уже побачив злочинні дії армії рф.
Підготував Дмитро Горбунов
@armyinformcomua
Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.
Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.
Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.
До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.
Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.
У мережі, зокрема в TikTok, поширюються маніпулятивні «інфографіки» та дописи про нібито продаж Україною електроенергії за кордон, тоді як мешканці багатьох міст залишаються без світла.
від 10000 до 15000 грн
Васильків
Військова частина А1789
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…