ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У результаті атаки наші воїни відкинули рашистів від Кремінної

Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2022, 16:50

Гірський штурмовик на псевдо «Фелікс» розповідає, що операція пройшла без втрат із нашого боку.

– Робимо добру справу – кришимо орків, як можемо, – говорить «Фелікс». – Вчора «спалили» їхній передній край. Вони почали створювати суцільну лінію оборони, вкопуватися, укріплювати свої позиції. Ми вирішили їх вибити звідти, поки вони не міцно закріпилися.

На захоплених позиціях українські захисники знайшли чимало покинутої у паніці зброї –  РПГ, купу пострілів до них, підствольники, «мухи», велику кількість набоїв до стрілецької зброї різних калібрів та документи. Підрозділу  українських воїнів протистояло до двох десятків ворожої піхоти на передньому краї та від трьох до чотирьох десятків у резерві.

– Їхня позиція була важлива: вони контролювали дорогу, – пояснює «Фелікс». – Добре, що вони не вміють воювати. Резерви, які мали прийти на допомогу, побігли першими. Швидкості їм додав наш міномет. Передові позиції спочатку відстрілювались, але потім забрали поранених і чкурнули з поля бою слідом.

Воїн розповідає, що судячи із захоплених документів та записників, ворожий підрозділ комплектувався наступним чином: уся командна вертикаль, від сержантів до офіцерів – кадрові військові рф. Рядовий склад – мобілізовані з так званої ЛНР.

– Вони – не воїни. Бойовий дух у них ніякий. Не знають, що робити і чому сюди прийшли. Ми кусаємо їх з усіх боків, б’ємо, вони – кидають зброю, пожитки, награбоване і тікають. Непрофесійні безхатьки. Їхнє спорядження, екіпіровка – жахіття якесь: молдаванські рябі сумки, мішки, що перероблені в рюкзаки, якесь дрантя… З савдепівськими металевими касками бігають, флягами, казанками, плащ-наметами. Не армія, а клоуни… Я сам родом з Донбасу. Скажу так: наша земля і люди багато настраждалися від рашистів. Ми будемо їх нищити, палити, рвати, поки не виженемо їх до самого Таганрога!

Мобільна пресгрупа ОТУ «Північ»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Ми розуміємо, яка країна і на що готова — Президент про розміщення міжнародних сил в Україні

Ми розуміємо, яка країна і на що готова — Президент про розміщення міжнародних сил в Україні

Військові Франції, Британії та України працювали детально щодо розміщення сил, кількості, конкретних видів зброї, складових Збройних Сил, які потрібні і зможуть спрацювати.

За минулій рік ворог зруйнував та пошкодив понад пів тисячі культурних об’єктів

За минулій рік ворог зруйнував та пошкодив понад пів тисячі культурних об’єктів

У 2025 році унаслідок російської агресії в Україні зруйновано та пошкоджено 307 пам’яток культурної спадщини та 261 об’єкт культурної інфраструктури.

Мінус 4 окупанта — російських штурмовиків вполювали у траншеях

Мінус 4 окупанта — російських штурмовиків вполювали у траншеях

Оператори FPV-дронів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів Manticore 214 штурмового батальйону OPFOR ліквідували групу ворожої піхоти, що намагалася сховатися в окопах.

На окупованій частині Донеччини знищили російську РЛС

На окупованій частині Донеччини знищили російську РЛС

Оператори 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis уразили радіолокаційну станцію, що входить у комплекс російського ЗРК С-300В.

«10 хвилин на перехоплення» — пілот зенітного дрона розповів про полювання на «Шахеди»

«10 хвилин на перехоплення» — пілот зенітного дрона розповів про полювання на «Шахеди»

Пілот відділення безпілотних авіаційних комплексів Севастопольської бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» Олег разом з побратимами лише наприкінці грудня приступив до виконання бойових завдань з перехоплення ворожих цілей і вже має відкритий бойовий рахунок — перший знищений «Шахед».

Резерв+ розширює сервіс сповіщень — Міноборони

Резерв+ розширює сервіс сповіщень — Міноборони

Тепер застосунок інформує про ключові події та запити користувача.

ВАКАНСІЇ
Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Системний адміністратор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Інженер з обслуговування БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

--- ---