ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тонни гуманітарних вантажів: Польща продовжує допомагати Україні

Армія і суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2022, 13:57

Понад 400 вантажів з гуманітарною допомогою та 176 транспортних засобів, які визнані гумдопомогою, отримала Рівненщина. Переважна більшість вантажів, а це 70 % з усіх, надходить з Республіки Польща. Про це інформує Рівненська ОВА.

Польські друзі передають харчові продукти, медикаменти, речі першої потреби. В області вантажі розподіляють та перенаправляють в інші регіони України.

— Дякуємо нашим сталим польським колегам за постійну допомогу Україні. Серед них — благодійні організації та регіони-партнери, зокрема Вармінсько-Мазурське воєводство. У Польщу гуманітарні вантажі надходять як автошляхами, так і авіапростором, — розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Серед нових партнерів, які надають дорогі медичні засоби, є польська рятувальна організація. Вже днями вона відправить черговий вантаж — вісім палет гемостатичних перев’язувальних матеріалів. Також поляки очікують на вантаж із Кореї, який відразу буде спрямовано на Рівненщину.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

Активізувалася дезінформаційна кампанії щодо відключень електроенергії в Україні — ЦПД

У мережі, зокрема в TikTok, поширюються маніпулятивні «інфографіки» та дописи про нібито продаж Україною електроенергії за кордон, тоді як мешканці багатьох міст залишаються без світла. 

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

На Сумщині ворожі пілоти полюють за велосипедистами-пенсіонерами

За даними слідства, 15 грудня близько 10:30 год у Великописарівській громаді Охтирського району росіяни атакували FPV-дроном велосипедиста. Це вже другий такий випадок за 2 доби.

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Вибухнула згідно назві — на Херсонщині знищили російську систему ППО «Тунгуска»

Підрозділ Lasar’s Group Нацгвардії у взаємодії з фахівцями Держспецзв’язку та бійцями 39-ї бригади берегової оборони знищив  зенітний ракетно-гарматний комплекс 2С6 «Тунгуска» противника.

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Ворожий робот з кулеметом не доїхав до наших позицій

Бійці батальйону безпілотних систем «Роніни» 65-ї механізованої бригади знищили російський наземний роботизований комплекс зі встановленим кулеметом.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Водій

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

--- ---