ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оперативна інформація станом на 06.00 28.03.2022 щодо російського вторгнення

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Березня 2022, 6:41

Розпочалася тридцять третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Угруповання сил оборони продовжує ведення оборонної операції на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

Тривають оборонні бої в районах населених пунктів Топольське, Кам’янка, Суха Кам’янка.

Угруповання наших військ ефективно стримують просування противника у напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя.

На Авдіївському напрямку українські воїни відбивають штурмові дії окупантів в районі населеного пункту Верхньоторецьке.

На Волинському та Сіверському напрямках продовжується ведення оборонних операцій, виконання інших завдань у визначених операційних районах. Обстановка контрольована, суттєвих змін не зазнала.

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва стримує противника, який намагається прорвати оборону з північного заходу та сходу з метою взяття під контроль ключових автошляхів та населених пунктів.

На півдні основні зусилля Сил оборони зосереджуються на організації оборонних заходів міст Кривий Ріг, Запоріжжя та Миколаєва, утриманні визначених ділянок морського узбережжя, охороні та обороні об’єктів критичної інфраструктури. У визначених районах триває проведення стабілізаційної операції та виконання завдань територіальної оборони.

На Донецькому та Луганському напрямках угрупованням Об’єднаних сил за добу відбито 5 атак ворога. Українськими воїнами знищено 2 танки, бойову машину піхоти та один автомобіль. Також противник мав втрати у живій силі. Дані по кількості уточнюються.

Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було знищено 4 літаки, 1 вертоліт, 2 БПЛА різних типів та 2 крилаті ракети. Авіація Повітряних Сил, також була задіяна для нанесення ударів по визначених наземних цілях та об’єктах окупантів.

Разом переможемо! Слава Україні!

Джерело: Генеральний штаб Збройних Сил України

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Попив водички перед смертю: російський штурмовик не зміг втекти від колодязя
Попив водички перед смертю: російський штурмовик не зміг втекти від колодязя

Пілоти 95-ї десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗСУ показали підбірку ворожої піхоти та техніки на Олександрівському напрямку.

«Дідівські антени потребують більшої висоти»: відключення «Старлінк» обірвало зв’язок ворожого війська
«Дідівські антени потребують більшої висоти»: відключення «Старлінк» обірвало зв’язок ворожого війська

Позбавлення російських окупантів змоги користуватися терміналами Starlink змусило їх повернутися до застарілих і значно менш ефективних технічних рішень.

«Ми будемо й надалі підтримувати розвиток корпусу та інших підрозділів НГУ» — Президент
«Ми будемо й надалі підтримувати розвиток корпусу та інших підрозділів НГУ» — Президент

Володимир Зеленський провів зустріч з командиром 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії бригадним генералом Денисом Прокопенком з позивним «Редіс».

Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім
Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім

Підрозділи ДШВ розбили групу росіян на Олександрівському напрямку. Відразу вдалося ліквідувати 10 російських окупантів, спалити два авто та три квадроцикли.

Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу
Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу

Зібрано докази воєнних злочинів з боку керівника Аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції бригадного генерала Абдолли Мехрабі.

Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати
Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати

Українська розвідка здобула важливі документи, де росія оцінює власні втрати на полі бою.

ВАКАНСІЇ
Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Стрілець, військова служба

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Військовослужбовець (стрілець)

від 21000 до 100000 грн

Дніпро

В/Ч А7408

--- ---