ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Воїни бригади «Холодний Яр» вибили окупантів з невеликого села під Тростянцем на трофейному танку

Відео
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Березня 2022, 18:48

Ситуація щодо російського вторгнення

Воїни механізованої бригади «Холодний Яр» ЗС України розповіли про злочини, які чинили російські нелюди на тимчасово окупованих територіях Сумщини.

— Коли в них закінчилась їжа, вони вигребли в людей з погребів, з магазинів усе! — розповідає військовослужбовець з позивним «Змій».

За словами армійців, окупанти також вбили одного з господарів місцевої ферми, коли той зробив їм зауваження стосовно мародерства, яке вони влаштували.

— Вони його вбили! На його тілі ми знайшли ножові поранення! — ділиться армієць.

Особовий склад бригади під час контрнаступу відібрав у рашистів танк та вибив окупантів з невеликого села під Тростянцем Сумської області на цій же трофейній бойовій машині.

— Кілька пострілів — і вони (окупанти. — Авт.) тікають далеко й дуже швидко, — ділиться побаченим військовослужбовець Сергій.

Також він показав залишки ворожих 152-мм гаубиць та танків, які залишилися після контрнаступу ЗС України.

— Там можна побачити тільки катки. Ось усе, що залишається від російської техніки після того, як вона зустрічається з нашими військовослужбовцями,—усміхається Сергій.

Відео – пресслужба ОМБР «Холодний Яр»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Вночі 10 квітня Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих БПЛА по енергетичній та портовій інфраструктурі.

Пам’яті Героя України, льотчика Дениса Кирилюка
Пам’яті Героя України, льотчика Дениса Кирилюка

Встиг попрощатися з новонародженим сином і того ж дня загинув, відводячи підбитий літак від села на Чернігівщині.

«Будівництво нових фортифікацій займе рік-півтора»: Президент пояснив, чим може обернутися вихід з Донбасу
«Будівництво нових фортифікацій займе рік-півтора»: Президент пояснив, чим може обернутися вихід з Донбасу

Президент України Володимир Зеленський пояснив, якими катастрофічними наслідками для нашої країни може обернутися вихід Сил оборони з Донбасу.

Великоднє перемир’я: що заявив Кремль і якою була відповідь України
Великоднє перемир’я: що заявив Кремль і якою була відповідь України

Україна готова дотримуватися великоднього перемир’я, якщо російські війська дотримуватимуться режиму припинення вогню.

Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки
Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки

У ніч на 10 квітня (з 18:00 9 квітня) противник атакував 128 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 163 бойові зіткнення.

ВАКАНСІЇ
Офіцер, начальник служби, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Кухар

від 20000 до 22000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

--- ---