ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лікарсько-сестринська бригада: в режимі 24/7

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Березня 2022, 11:47

Перед широкомасштабним вторгненням російського агресора в Україну Ігор Страшинський працював лікарем у центрі первинної невідкладної медико-санітарної допомоги одного з районів столиці.

— У перший день війни, коли почали бомбити українські міста, я вирішив, що моє місце має бути там, де рятують поранених воїнів, — розповідає Ігор. — Вислів «я йду на війну» був недоречний, тому що майже вся країна сьогодні — це передова. Хтось волонтерить, хтось під кулями відновлює енергопостачання, доставляє продукти до крамниць, бореться з наслідками ракетних обстрілів, а велика кількість цивільних медиків одягнула «піксель».

26 лютого Страшинський з колегами-однодумцями після відвідування військкомату прибув до Київського госпіталю, де й формувались лікарсько-сестринські бригади. Короткий курс з тактичної медицини під керівництвом викладачів Української військово-медичної академії, настанови досвідчених лікарів — і до справи.

Компанію в мобільній бригаді лікарю склала Вікторія Грецька, дільнична дитяча медична сестра.

— Бути причетною до справи порятунку наших поранених захисників вирішила сама, без обговорення з рідними, — говорить Вікторія. — Дочка намагалась відговорити мене від ризикованого кроку, але вона знала, що зі мною сперечатися — то марна справа. На сьогодні я впевнена, що саме тут принесу більше користі. А на дільниці мене є ким замінити, тим паче, що багато діточок батьки вивезли в безпечні райони країни.

Здебільшого Ігорю та Вікторії доводиться мати справу з мінно-вибуховими пораненнями наших воїнів. Хоча трапляються й випадки контузії. Буває, що першу невідкладну допомогу пораненим медики бригади надають безпосередньо в «швидкій». А потім головне завдання — оперативно доставити їх до Київського госпіталю.

— Маємо у складі нашої бригади двох досвідчених водіїв Петра і Віктора, які пройшли разом хрещення вогнем під час перебування в районі бойових дій у складі танкової бригади, — зазначає Ігор Страшинський. — Тому почуваємося з ними у безпеці, коли виїжджаємо за пораненими. До того ж Віктор ще й має певні навички з тактичної медицини.

— З нашими бойовими водіями дійсно почуваєшся впевненіше, адже я до цього ніколи не працювала у військовому колективі, — доповнює колегу Вікторія. — Та досить швидко звикла до виконання завдань у режимі 24/7, в якому нині знаходяться всі, хто боронить країну. Разом — переможемо!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

З нагоди професійного свята фахівців логістичного забезпечення Збройних Сил України Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав воїнів-логістів та подякував їм за щоденну працю, яка є запорукою своєчасного та повного забезпечення потреб Сил оборони.

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

Пілоти батальйону «Signum» вийшли на нічне полювання за ворожим транспортом, перерізаючи логістичні шляхи окупантів на Лиманському напрямку.

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

На Запорізькому та Лиманському напрямках бійці Департаменту активних дій ГУР МО України продовжують результативне полювання на російських загарбників, які шастають нашими полями та лісосмугами.

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

На полях Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC3 було підписано заяву про наміри між Державним секретарем з питань оборони Великої Британії та Міністерством оборони України щодо програми LYRA — партнерства у сфері технологій для поля бою.

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

На Херсонщині через російські обстріли поранено чотирьох людей, серед постраждалих — неповнолітня

Упродовж минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Херсонського та Бериславського районів з артилерії, реактивних систем залпового вогню та БПЛА. 

ВАКАНСІЇ

Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Радіотелеграфіст

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---