ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До Буковини евакуювали 42 вихованців Дружківського дитячого будинку

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Березня 2022, 20:10

42 вихованців Дружківського дитячого будинку-інтернату, що на Донеччині, евакуювали до Буковини. Діти віком від 7 до 18 років, усі вони мають інвалідність.

Розмістили вимушено переселених дітей в одному із соціальних закладів області. З умовами для їхнього проживання ознайомилась заступник голови Чернівецької ОВА Ірина Ісопенко.

— Для комфортного перебування дітей ми підсилимо цей заклад кваліфікованими кадрами. Залучимо ще більше волонтерів, аби вони допомагали працівникам, зокрема із прийманням гуманітарної допомоги, — прокоментувала вона.

Також чиновниця передала дітям допомогу з Гуманітарного штабу Буковини. Туди увійшли різноманітні цукерки, печиво, іграшки та багато чого іншого. Сам директор закладу, де наразі проживають діти, зазначив, що вони забезпечені всім необхідним для життя: від харчування до іграшок.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Суми

73 батальйон

Інженер виробничого відділення

від 25000 до 26000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Майстер-вибухотехнік БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---