ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Верховна Рада запровадила кримінальну відповідальність за «злив» інформації про рух та переміщення ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Березня 2022, 20:50

ВР України запровадила кримінальну відповідальність за несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух та переміщення Збройних сил України чи інших військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.

За відповідний закон № 7189 проголосували 346 народних депутатів, повідомляється на офіційному сайті українського парламенту.

Так, Верховна Рада доповнила Кримінальний кодекс статтею 114-2 «Несанкціоноване розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану».

Згідно зі змінами, розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, якщо така інформація не розміщувалась у відкритому доступі Генштабом ЗСУ, або без отримання письмового дозволу на її розповсюдження, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, – карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Розповсюдження інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань України, якщо така інформація не розміщувалась у відкритому доступі Генштабом ЗСУ, або без отримання письмового дозволу на її розповсюдження, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Також законом передбачається, що ці дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України чи незаконним збройним формуванням, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Палають по-новорічному: наші бійці в Покровську спалили російську «броню» і піхоту

Поблизу Покровська воїни 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської напередодні Нового року спалили російські автівки, квадроцикли, НРК, артилерію, бронетехніку, міномети й ворожу піхоту.

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Наші штурмовики влаштували новорічний феєрверк на позиціях у Покровську

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» видовищно привітали всіх українців з Новим роком.

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Подарунки з небесам — окупантам провели новорічне бомбардування

Бійці підрозділу «Котики» взводу розвідки 130-го батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ скидами з важкого бомбера завдали ударів по ворогу у новорічну ніч.

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Мінус полк — грудень виявився дуже врожайним для пілотів Nemesis

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем  у грудні 2025 року відмінусували понад 1000 окупантів. Це дорівнює чисельності особового складу штурмовиків у полку в армії рф.

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

В Херсоні цивільний загинув після скиду з російського дрона

Армія країни-агресора 1 січня атакувала населені пункти Херсонської області ствольною та реактивною артилерією, дронами різного типу. Станом на 17:30 відомо, що від наслідків ворожих обстрілів одна людина загинула та ще троє травмувалися.

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

«Є випадки, коли росіяни ідуть у штурм по одному» — ворог намагається будь-що атакувати Покровськ

Ворожі штурмові дії відбуваються на Покровському напрямку постійно, як з використанням малих піхотних груп, які, навіть, можуть складатися з одного окупанта, так і з застосуванням бронегруп.

ВАКАНСІЇ
Старший слюсар-монтажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець, військовослужбовець ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 23000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

--- ---