Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	
У день, який вже дістав у народі назву Місяць Незламності, в прямому ефірі телемарафону відомий письменник Юрій Андрухович з колективом Івано-Франківського драматичного театру виконали пісню зі сторічною історією «Повстань, народе мій!», яка колись була вкрадена і відома багатьом під назвою «Вставай, страна огромная».
Перед виступом письменник звернувся до глядачів: «Пісню, яку ви зараз почуєте, багатьом із вас дуже знайома. Вона,, нібито народилася в один із перших днів після нападу гітлерівської Німеччини на Радянський Союз 1941 року. Текст її, нібито, написав російський поет Василій Лебедєв-Кумач. І це справді так. Він написав ці слова. А от мелодія, вкрадена, адже народилася значно раніше — 1919 року у лавах криворізьких повстанців Української Народної Республіки. І називається ця пісня «Повстань, народе мій!»
АрміяInform ще рік назад писала про вкрадену радянською пропагандою українську пісню. Кобзар та заслужений артист України Тарас Силенко розшукав віршовану основу цієї пісні (стор. 59 — 60) разом із нотами у 25 томі «Літопису УПА», присвяченому пісням Української Повстанської Армії.
Після повномасштабної агресії росії на Україну ця пісня набула нового значення. Колектив театру не просто виконав стару українську пісню, він додав сучасного сенсу і слів, що у кожного Українця зараз на вустах.
«Вставай, страна огромная, вставай на смертный бой,
С рашиской силой темною и с путинской ордой.
Повстань, повстань, народе мій! Берись за зброю вмить!
За Україну в смертний бій свята війна горить!» — йдеться у першому куплеті.
Юрій Андрухович разом із колективом Івано-Франківського драматичного театру побажав країні: «І хай ця пісня знов надихає нас, Українців, на священну відсіч рашистським окупантам. Ми переможемо!»
@armyinformcomua 
   
   
 
    У Добропіллі внаслідок чергового російського авіаудару частково зруйновано житлову п’ятиповерхівку. Під завалами опинився чоловік — рятувальникам вдалося знайти його та вивільнити, попри постійну загрозу повторних обстрілів.
   
   
 
    Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Рубіж», яка разом із суміжними підрозділами утримує оборону на Добропільському напрямку.
   
   
 
    Князівські воїни з 14-ї окремої механізованої бригади відбили черговий штурм ворога на Купʼянському напрямку , де росіяни спробували прорватися на мотоциклах.
   
   
 
    На Слов’янському напрямку ситуація дуже складна. Ворог щоденно намагається просунутися переважно малими групами — від одного до п’яти осіб.
   
   
 
    У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли деталі зачистки від ворожої присутності «сірої зони» колишнього Каховського водосховища.
   
   
 
    Верховна Рада України 4 листопад прийняла Закон щодо майнових прав інтелектуальної власності на об’єкти, створені у зв’язку із проходженням військової служби.
                    
                    від 20500 до 50500 грн
Стрий
Військова частина А2847
                    
                    від 20000 до 25000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….