Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Судді Полтавщини відгукнулися на заклик голови Ради суддів України Богдана Моніча щодо перерахування коштів на допомогу Збройним Силам України.
Зокрема, Богдан Моніч закликав усіх суддів першої та апеляційної інстанцій добровільно обмежити свою суддівську винагороду: суддям апеляційних судів — перераховувати 50 % на допомогу ЗС України, суддям першої інстанції — 40 %.
Як приклад він навів позицію голови Верховного Суду України, який 11 березня 2022 року ухвалив рішення щомісяця й до закінчення воєнного стану перераховувати 60 % суддівської винагороди суддів Верховного Суду на підтримку ЗС України.
Тож Полтавщина також долучилася до цієї допомоги. Враховуючи кількість суддів Полтавського апеляційного суду, їхня щомісячна допомога військовим становитиме щонайменше 2,5 мільйони гривень. Схожу суму згенерують ще шість судів, які розташовані у Полтаві: чотири районних, окружний та господарський.
Загалом, за приблизними підрахунками, полтавські судді допомагатимуть українській армії на 5 мільйонів гривень щомісяця.
75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.
Підрозділ Neptune Shadow («Тінь Нептуна») уражає ворожі цілі, використовуючи надводні й підводні дрони.
Завдяки Швеції на озброєнні Сил оборони з’явиться сучасна система протиповітряної оборони Tridon Mk2 для захисту неба від повітряних загроз, зокрема російських
На Південно-Слобожанському напрямку дронарі 72-ї бригади нищать техніку та піхотинців.
На Донеччині викрали російського агента, який займався коригуванням російських авіаударів по Краматорську.
Оператори безпілотних систем бригади «Гарт» влаштували на Бєлгородщині епічний вибух, позбавивши російських загарбників запасу протитанкових мін.
Водій-електрик БПАК мінометного взводу
від 25000 до 125000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Радіотелеграфіст (в/ч А2558)
від 20100 до 50100 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Оператор БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….