ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зеленський вірить, що конференція з реформ в Україні пройде в липні у Швейцарії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2022, 18:25

Президент Володимир Зеленський розраховує, що п’яту Конференцію з питань реформ в Україні буде проведено, як і планувалося, у липні в швейцарському місті Лугано.

Про це він зазначив у зверненні до народу Швейцарії, повідомляє Укрінформ.

«Минулого року ми домовлялися про велику конференцію з паном президентом вашої країни, конференцію в Лугано заради трансформації економіки, заради реформ в Україні. Вона мала відбутися у липні цього року, як і черговий саміт перших леді та джентльменів. І я вірю, я знаю, що ми зможемо їх провести в цьому році на вашій землі заради відновлення і розвитку України, заради того, щоб ви мали змогу знову і знову проявляти все те найкраще, що є у ваших серцях, у наших серцях, серцях усіх тих людей, хто бореться за свободу і бореться за життя», – сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, п’ята Міжнародна конференція з питань реформ в Україні запланована на 4-5 липня 2022 року в швейцарському місті Лугано.

Читайте нас в Telegram
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни збільшують угруповання своїх окупаційних сил за рахунок залучення стратегічного резерву.

«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки
«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки

На Куп’янському напрямку ворог атакує піхотою, технікою та роботами.

Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему
Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попередив родичів військових, які перебувають у ворожому полоні, про нову шахрайську схему.

Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру
Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру

Головне слідче управління Національної поліції України змінило підозру військовослужбовцю збройних сил росії, якому інкримінують розстріл цивільного автомобіля

Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини
Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Вночі 10 квітня Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих БПЛА по енергетичній та портовій інфраструктурі.

Пам’яті Героя України, льотчика Дениса Кирилюка
Пам’яті Героя України, льотчика Дениса Кирилюка

Встиг попрощатися з новонародженим сином і того ж дня загинув, відводячи підбитий літак від села на Чернігівщині.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

контракт Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир бойової машини

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Старший сапер взводу

від 22000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир взводу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---