У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Окупанти в захоплених містах України створюють гуманітарну кризу, блокують українські «зелені коридори» й таким чином змушують людей виїжджати на територію Росії. Про це розповів Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками західних ЗМІ.
«Гуманітарні вантажі щодо їжі, питної води, щодо ліків, інсуліну, особливо багато звернень і від пенсіонерів — вони постійно відправляються далі. Заблоковані в’їзди для наших гуманітарних вантажів у містечках, які окуповані», — розповів Глава держави.
За словами Президента, окупанти навмисно блокують «зелені коридори», щоб з іншого боку в місто потрапляли їхні гуманітарні вантажі.
Вони також не дають харків’янам пройти по «зелених коридорах» в інші області України, натомість створюють умови й коридори для виїзду наших громадян у РФ, зазначив Володимир Зеленський.
«Вони кажуть: ось, ми відкрили вам інший „зелений коридор“. Ідіть до Росії. Заходьте в Росію, ми будемо давати вам харчі, воду, там ніхто не буде вас убивати», — зазначив він.
Президент наголосив: Україна ніколи не заборонятиме й не перешкоджатиме виїзду до РФ громадян, які вирішать зробити це для порятунку чи з інших причин. Однак, наголосив він, українці не хочуть іти до Росії.
«Я не можу змусити людей виходити на територію Росії. Я не можу їх гнати палками. Багато з них кажуть: „Ми туди не підемо“», — констатував Володимир Зеленський.
Глава держави також зауважив, що в захоплених Росією населених пунктах, які не змогли відбити напад в умовах, коли окупант значно переважав за чисельністю, створюються важкі умови для життя.
«Десь у якихось містечках вони відключають електроенергію, забирають харчі з магазинів, а потім викрадені товари на площі роздають людям зі словами „ось ми вам привезли“. „Гумконвой“. Відбувається цинізм», — резюмував Президент.
@armyinformcomua
Міністерство оборони України провело конференцію «Глибина безпеки — 2025», під час якої напрацьовано рамкову концепцію розвитку підводного розмінування в Україні.
Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.
Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.
Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.
До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.
Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…