ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Треба масово доносити росіянам, що в Україні відбувається насправді

Лайфхак
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Березня 2022, 18:09

Це дійсно класний і дієвий хід. Коли ви взяли в полон молодого російського солдата чи офіцера, дізнайтеся його  нікнейм у соцмережах, щоб на його ж сторінках викласти відео із його ж допитом. Як сюди прийшов? Для чого? Хто посилав і що при цьому говорив? Тільки так його друзі та знайомі повірять, що рашка зайшла в Україну з повномасштабною війною. Тільки так вони хоч трішечки прозріють.

Власне кажучи, перелік прийомів впливу на зомбованих росіян може бути набагато ширшим. Приміром, про один із них повідомив загалу радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко. Він каже, що не потрібно соромитися повторювати в телефонних розмовах чи будь-яким іншим способом своїм знайомим та родичам із Росії, що їхні земляки тисячами гинуть і будуть гинути далі в геометричній прогресії в Україні лише через амбіції кремлівського крейзі-карлика.

Українцям потрібно посилено розповсюджувати інформацію в мережах, доступних громадянам РФ. «Вони не зможуть брехати вічно. Вони так забрехалися, що їм вірять тільки реально пришиблені російською пропагандою люди», — сказав він.

Також радник додає, що, як правило, людина ніколи не вірить тому, що протирічить її світогляду з першого разу. Тому потрібно пересилати їм через соцмережі реальні відео й світлини із допитами полонених, загиблими російськими солдатами, спаленою технікою армії РФ, нашими розбомбленими селами й містами тощо.

Далі — справа фантазії, наполегливості й ненависті до окупанта, який вбиває наших малят, жінок і старих. А якщо ви — воїн, у боях на передовій, знайдіть спосіб передати здобутий нікнейм своїм друзям, родичам, знайомим. Заради перемоги нашої вони зроблять усе!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Ракети приїхали в неділю — у четвер уже били по цілях»: Президент пояснив, чому допомога потрібна без пауз
«Ракети приїхали в неділю — у четвер уже били по цілях»: Президент пояснив, чому допомога потрібна без пауз

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російська армія найближчими днями може завдати нового масованого удару по території України. У зв’язку з цим в

«Вони не перемагають, лише повзуть» — Марк Рютте про мізерні здобутки росії на Донеччині
«Вони не перемагають, лише повзуть» — Марк Рютте про мізерні здобутки росії на Донеччині

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що російський лідер готовий втрачати величезну кількість солдатів заради мінімальних просувань в Україні.

«Уявіть путіна без війни» — Президент назвав головну перешкоду на шляху до миру
«Уявіть путіна без війни» — Президент назвав головну перешкоду на шляху до миру

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна робить усе можливе, аби зупинити війну, однак російський лідер не зацікавлений у її завершенні.

«За кілометр — 156 солдатів»: Президент про захмарну ціну, яку ворог платить за кожен крок просування
«За кілометр — 156 солдатів»: Президент про захмарну ціну, яку ворог платить за кожен крок просування

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російська армія зазнає значних втрат за кожен кілометр просування на фронті.

«Іранські „шахеди“ вбивають наших людей»: Президент закликав зупинити режим у Тегерані
«Іранські „шахеди“ вбивають наших людей»: Президент закликав зупинити режим у Тегерані

Іранський режим має бути «зупинений негайно», адже його зброя вбиває українців і руйнує інфраструктуру.

«Уявіть це над вашим містом» — Володимир Зеленський у Мюнхені заявив про 6 тисяч ударних дронів за місяць
«Уявіть це над вашим містом» — Володимир Зеленський у Мюнхені заявив про 6 тисяч ударних дронів за місяць

У січні рф застосувала проти України 6 тисяч ударних безпілотників, 150 ракет і понад 5 тисяч керованих авіабомб.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Снайпер

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Снайпер-розвідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

--- ---