ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники військових частин розповіли вінничанам про переваги служби в Збройних Силах України

Прочитаєте за: 3 хв. 12 Лютого 2022, 14:19 15

У Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для шукачів роботи, які мають офіційний статус безробітних. Представники Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка та окремого розвідувального батальйону розповіли присутнім про переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Так, сержант Юрій Черевка, старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Вінницького ОМТЦК та СП, розказав про умови проходження служби у Силах територіальної оборони ЗСУ. Він зупинився  на таких питаннях, як грошове та речове забезпечення, доступ до медичних послуг,  соціальний  захист військових і членів їхніх родин, наявні посади у підрозділах.

– Сьогодні у Вінниці доукомплектовується  батальйон та управління бригади територіальної оборони з місцем дислокації в обласному центрі, – зазначив він. – Основним завданням цих підрозділів є охорона та оборона стратегічних об’єктів інфраструктури регіону. І служба в них є чудовою змогою  для вінничан та мешканців області долучитись до виконання спільного обов’язку всіх громадян нашої держави – захисту України. Тим більше, коли є можливість служити вдома та отримувати гідну зарплатню.

Виступ старшого інструктора викликав жваву дискусію. Зокрема, присутні цікавились обов’язками військовослужбовців підрозділів Тероборони ЗС України, їхніми завданнями, розпорядком дня, місцем служби та проживання, розміром грошового забезпечення та одноразовою грошовою допомогою у разі укладання контракту тощо. Так, Юрій, молодший лейтенант запасу, який закінчив військову кафедру, запитав, чи може він обійняти посаду офіцера і чи не доведеться витрачати власні додаткові кошти на побутові питання на кшталт облаштування робочого місця. А також чи не буде левова частка службового часу приділятись прибиранню території тощо.

– Так, ви маєте право посісти офіцерську посаду. Стосовно інших питань, нині йде процес облаштування місць постійної дислокації підрозділів, і якийсь час доведеться виділити облаштуванню службового місця. Водночас у нас постійно проводяться тренування, зокрема і з резервістами, які за деякий час стануть більш інтенсивними та насиченими. І вашим завданням, до прикладу, як командира взводу, буде підготувати злагоджений підрозділ, здатний у разі введення надзвичайного чи воєнного стану захищати об’єкти критичної інфраструктури міста. Тож без справжньої бойової роботи ви не сидітимете, – сказав сержант Юрій Черевка.

Окрім того, присутніх запрошували на службу за контрактом у бойові підрозділи ЗСУ. Зокрема, старший солдат Олександр Ключкін розповів, що окрема мотопіхотна бригада ім. Якова Гандзюка, у якій він проходить службу, уже не один рік виконує завдання за призначенням в районі ООС та є одним із передових бойових підрозділів в Україні. Він наголосив на тому, що бригада постійно інтенсивно тренується, зокрема нещодавно військовослужбовці пройшли навчання з британськими та канадськими інструкторами.

Як прокоментував для АрміяInform сержант Юрій Черевка, між вінницькими міським центром зайнятості та ОМТЦК та СП укладений Меморандум про співпрацю. Відповідно до нього, такі ярмарки вакансій і семінари відбуваються постійно:

– Хочу відзначити, що за результатами минулого року 7% вінничан, які уклали контракти на військову службу в ЗСУ, були залучені завдяки нашій плідній співпраці з центром зайнятості. Зупинятись на цьому показнику не збираємось, нинішнього року плануємо підняти цей рівень до 10-15 %.

11
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Відео, Новини