ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Партнерство України та Франції у сфері безпеки сьогодні має особливе значення – Президент

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Лютого 2022, 19:25

Україна та Франція мають спільне бачення актуальних загроз та безпекових викликів для нашої країни, Європи та світу в цілому. Тому партнерство наших держав у сфері безпеки сьогодні має особливе значення.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами перемовин з Президентом Франції Еммануелем Макроном у Києві, інформує Офіс Президента України.

«Франція відіграє активну роль у межах Нормандського формату. І ми дуже цінуємо офіційну позицію Парижа й зусилля особисто пана Еммануеля Макрона для досягнення миру в Україні – він для цього дуже багато робить», – сказав Володимир Зеленський.

За словами глави Української держави, сьогодні саме мирний процес був одним із ключових питань перемовин із французьким колегою.

«Ми очікуємо, що ближчим часом, згідно з домовленостями, досягнутими під час Паризького саміту в грудні 2019 року, ми зможемо провести наступні перемовини лідерів «Нормандської четвірки». Важливий крок на цьому шляху – активізація діалогу на рівні політичних радників. Розраховуємо, що зустріч у Парижі, яка відбулася 26 січня 2022 року, і майбутні перемовини в Берліні наблизять нас до проведення саміту «Норманді», – зазначив Президент України.

Володимир Зеленський зауважив, що має з Президентом Франції спільне бачення щодо актуальних загроз та безпекових викликів для України, Європи та світу загалом.

«Вони вимагають єдності та нових проактивних підходів європейського лідерства. Ми продовжимо взаємодіяти для деокупації частини території України», – наголосив він та додав, що сьогодні безпекова та економічна підтримка України з боку партнерів, зміцнення її стійкості та обороноздатності є виграшною в цілому для всього регіону і, впевнений, для всіх країн Європейського Союзу.

У цьому контексті Володимир Зеленський відзначив кроки солідарності з боку Франції та рішення про виділення 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги, яке допоможе зміцнити економічну стійкість України.

Президент Франції зауважив, що Україна підтверджує готовність до виконання Мінських угод, які є шляхом до деескалації та стійкого миру. Еммануель Макрон додав, що під час нещодавніх переговорів з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним також отримав підтвердження готовності з боку Росії продовжувати виконання цих угод.

Крім того, французький лідер заявив про бажання відновити мирний порядок на Європейському континенті, про що вже розмовляв на перемовинах у Росії та Україні. За його словами, найближчим часом потрібно спільно напрацювати новий механізм гарантування безпеки, що забезпечить деескалацію та посилення безпеки.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Водій-слюсар

від 20000 до 120000 грн

Біла Церква

Центр рекрутингу української армії

Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Запрошуємо у військові навчальні заклади ЗСУ

від 3000 до 3500 грн

Сосниця, Чернігівська область

Бухгалтер 2 кат. розрахункової групи

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

--- ---