Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Дрогобицька громада Львівської області розпочала процедуру створення добровольчого формування у відповідності до Закону України «Про основи національного спротиву». З ініціативи міської влади було створено робочу групу, яка працює над формуванням структури та обговоренням напрямків діяльності цього формування.
Як повідомили в Дрогобицькій міській раді, до неї увійшли командир підрозділу територіальної оборони району Сергій Філіпов, військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Микола Лисак, а також учасники бойових дій на Сході України, представники ветеранських та громадських організацій.
Під час зустрічі вони обговорили всі моменти та покрокову процедуру створення добровольчого формування, висунули та затвердили кандидатуру на посаду командира цього підрозділу, обговорили напрямки діяльності.
— Завданням добровольчого формування нашої громади буде забезпечення громадського порядку, охорона стратегічних об’єктів, виявлення диверсійних угруповань, проведення роз’яснювальної роботи з населенням у моменти виникнення надзвичайних ситуацій чи оголошення воєнного стану, — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Добровольче формування Дрогобицької громади, відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», діятиме на постійній основі та співпрацюватиме з територіальною обороною Збройних Сил України.
Фото Дрогобицької міської ради
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….