ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші західні партнери в офіційній риториці вже не застосовують слово «невідворотній» стосовно можливого вторгнення – Олексій Резніков

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2022, 15:03

Про це Міністр оборони України заявив сьогодні на брифінгу з представниками українських ЗМІ.

— Хочу звернути увагу, що наші західні партнери, стратегічні партнери змінили свою риторику. Ви можете почути це, зокрема з вислову речниці Білого дому. Сьогодні ми отримали дуже важливий сигнал, що нарешті слово «imminent» в значенні «невідворотній/неминучий» стосовно можливого вторгнення вже не застосовується в офіційній риториці. Про це ми вже говоримо декілька тижнів поспіль, що загроза є, ризики є, вони є з 2014 року – з моменту коли РФ стала агресором та окупантом. Але загрози невідворотного вторгнення в Україну «вже і зараз», станом на цей момент, не спостерігається. Тому підстав для паніки, переляку, втечі, пакування якихось чемоданів немає, — зазначив Олексій Резніков.

— І хочу сказати, що сьогодні в нас є близько 400 заявок від цивільних журналістів іноземних ЗМІ на отримання акредитації чи дозволу поїхати та висвітлювати події в ООС. Це означає, що жодного переляку, підстав для паніки як раз вашими колегами з іноземних медіа не спостерігається, — наголосив Міністр оборони.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram