Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Минулої доби в Україні виявили 30 768 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано 2 069 осіб, летальних випадків – 192, одужало – 8 835 осіб. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
Станом на 10.00 1 лютого 2022 року в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 6456 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.
Всього за час пандемії одужало 35 007 осіб, летальних випадків 112.
На ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 2099 осіб.
За минулу добу зареєстровано 870 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Вакцинація від COVID-19
Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 238 978 осіб отримали 1 дозу вакцини.
2 дози вакцини отримали 233 550 осіб.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….