ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

350 індукційних плит сплановано закупити для підрозділів в ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Січня 2022, 15:18 4

Про це АрміяInform повідомив заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

— У 2021 році на виконання доручення Міністерства оборони України та розпорядження Головнокомандувача ЗСУ проведено роботу стосовно визначення (закупівлі. —Ред.) сучасних засобів приготування їжі для забезпечення харчуванням особового складу військових частин на ротних або взводних опорних пунктах (РОП, ВОП.—Ред.) на період виконання ними завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил, — зазначив офіцер.

Він повідомив, що за результатами проведеної роботи спільно з Командуванням Об’єднаних сил було ухвалено рішення щодо забезпечення нечисленних підрозділів на РОП (ВОП) плитами індукційними на дві конфорки.

— Наразі відпрацьовано проєкт змін до наказу Міноборони №390 «Про затвердження Норм забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та миючими засобами ЗСУ на мирний час», у якому поруч з іншими змінами прописано і забезпечення індукційними плитами.На 2022 рік за Планом утримання та розвитку сплановано до закупівлі 350 одиниць плит індукційних, — додав полковник Дмитро Наумчик.

Довідково. У серпні 2021 року закуплено 16 одиниць плит індукційних та передано до однієї з військових частин для проведення дослідної експлуатації з метою визначення доцільності використання на ротних (взводних) опорних пунктах. За результатами випробувань індукційних плит у районі проведення операції Об’єднаних сил отримано позитивні відгуки.

Фото з мережі Інтернет

12
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини