Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Заступник Міністра у справах ветеранів України з європейської інтеграції Олексій Ілляшенко провів робочу зустріч із Аташе з питань оборони Посольства Королівства Данії в Україні Феліксом Еббестадом. Повідомляє Урядовий Портал.
Участь у зустрічі також взяли генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Олена Панамарчук, радник Міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець.
Основною темою переговорів стала співпраця у межах Програми миру та стабілізації для України на період 2022-2025 роки від Уряду Данії, до якої вперше включено напрям підтримки українських ветеранів. Під час зустрічі сторони обговорили Данську підтримку сектору безпеки та реформи оборони в Україні та створення Проектного офісу з переходу з військової кар’єри до цивільного життя, який об’єднає експертів різних силових відомств, юристів, аналітиків, для напрацювання нормативно-правових документів та безпосередньої підготовки реформи.
Олексій Ілляшенко запросив представників Посольства Королівства Данії в Україні приєднатися до участі в роботі підсекторальної робочої групи «Перехід з військової кар’єри до цивільного життя».
«На сьогодні Міністерство у справах ветеранів України є флагманом формування системи переходу військовослужбовців до цивільного життя. Тому ми розраховуємо на подальшу підтримку наших міжнародних партнерів у реалізації відповідних проектів, – наголосив Олексій Ілляшенко. – Зокрема, «Програми реабілітаційного збору для учасників АТО з глибокими порушеннями зору» та цифровізації ветеранських послуг – підтримці Єдиного державного реєстру ветеранів війни та створенні мобільних додатків для захисників».
Аташе з питань оборони Посольства Королівства Данії в Україні Фелікс Еббестад своєю чергою подякував за плідну зустріч та надану інформацію щодо розвитку ветеранської політики в Україні.
«Посольство Королівства Данія зацікавлене в участі у складі підсекторальної робочої групи, яка стосується переходу ваших військових до мирного життя, а також у наданні експертної та іншої підтримки проектам Мінветеранів, які сприяють українським захисникам», – підсумував зустріч Фелікс Еббестад.
Зазначимо, що зустріч з Мінветеранів відбулася після поїздки представників Данії на схід України. 16 січня Міністр закордонних справ Королівства Данія Йеппе Кофод та Аташе з питань оборони Посольства Королівства Данії в Україні Фелікс Еббестада побували на лінії розмежування, де поспілкувалися з українськими воїнами, які захищають країну від російського агресора.
«Українці мають знати, що вони не на самоті боряться за суверенність та незалежність», – сказав Єппе Кофод під час візиту на схід.
Він також нагадав, що Данія виділила 22 млн євро на підтримку обороноздатності України та підтримує мобільні тренувальні бригади в Україні на підкріплення військових навчань.
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».
Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)
від 30000 до 80000 грн
Бобровиця
1 відділ Ніжинського РТЦК та СП
Охоронник, 22 окрема бригада з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні “Київська Русь” Національної гвардії України
від 20100 до 26000 грн
Київ
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2260 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини
від 25000 до 25000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Лікар з авіаційної медицини, військовослужбовець
від 10000 до 15000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….