ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Син теж хоче захищати український народ. Це найкраща нагорода для мене, яка в повній мірі виправдовує моє перебування тут»

Life story
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Січня 2022, 16:33

Юрій — військовослужбовець мотопіхотної бригади, яка на даний момент виконує бойові завдання в районі проведення ООС. У минулому успішний регіональний менеджер кількох торговельних мереж, близько 6 років тому він приєднався до лав ЗСУ під час четвертої хвилі мобілізації.

— Родина була категорично проти того, щоб я йшов воювати. Тому про те, що я їду на фронт, вони дізналися, коли я вже їхав в автобусі на полігон, — розповідає військовий.

Рік мобілізаційної служби чоловіка минув в артилерійському підрозділі, який на той момент вів активні дії проти ворога, що наступав на українські землі. Вже там Юрій пізнав гіркий присмак втрати побратимів, з якими провів пліч-о-пліч не один день… Його близький товариш тоді підірвався на невідомому вибуховому пристрої під час проведення розвідки…

Після року служби Юрій повернувся до цивільного життя, але вже скоро настав той момент, коли він зрозумів — хоче продовжити військову справу. Сказано —зроблено: чоловік звільнився з роботи та підписав контракт із мотопіхотною бригадою.

У складі цього підрозділу чоловік на фронті вже вдруге. Позиції, де триває бойове чергування Юрія та його побратимів, назвати простими складно. Адже підвезення провізії, дров, а особливо води — під постійними провокаціями ворога, який не цурається застосовувати в цей час стрілецьку зброю та міномети.

Тут, в окопах, Юрій почуває себе як риба у воді — за кілька років служби у ЗСУ він став людиною війни. Єдине, що затьмарює життя чоловіка, — це сум за сином. Але чоловік знає, що, обравши долю українського солдата, він став прикладом для хлопця.

— Я в його віці мріяв бути космонавтом, а він каже, що буде, як тато, захищати український народ. Це, напевно, найкраща нагорода для мене, яка в повній мірі виправдовує моє перебування тут, а не поряд із ним! — ділиться Юрій.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Вогнеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---