Вирок отримав мешканець Канева Черкаської області, який у месенджері Теlеgram створив та адміністрував групу «Кіт говорить». Там він поширював інформацію про місця,…
Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела нараду з керівниками п’яти центрів соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР), які підпорядковані Мінветеранів та надають відповідні послуги українським захисникам, членам їхніх сімей та родинам загиблих воїнів. Про це інформує Урядовий портал.
«Практичний досвід вашої роботи стане у пригоді під час створення в Україні єдиної загальнодержавної системи реабілітації та надання медичних послуг нашим ветеранам та членам їхніх родин, над якою Мінветеранів працює спільно з Міністерством охорони здоров’я. На жаль, за 30 років таку систему так не було побудовано, і це стосується не лише ветеранів, а й інших категорій населення, які потребують допомоги. Наразі те, що діє в Україні – уламки пострадянської системи з її бюрократією та відсутністю стандартів», – зазначила Юлія Лапутіна.
Керівники центрів розповіли про особливості роботи своїх закладів, моделі застосування комплексного підходу до надання допомоги українським ветеранам та членам їхніх сімей – соціально-психологічної, інформаційної, правової, фізкультурно-оздоровчої роботи, залучення до суспільного життя.
Так, у Києво-Святошинському ЦСПР та СПЦ м. Славутич працює «Телефон довіри» з метою розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки учасників АТО/ООС передусім із сільської місцевості. За телефоном довіри до центру зверталися жителі усіх областей України.
У Бородянському, Києво-Святошинському, Іванківському центрах діють відкриті простори для можливості вільного спілкування та проведення різноманітних заходів ветеранськими громадськими об’єднаннями. У Іванківському ЦСПР створено музей воїнів АТО, що став окремим напрямком військово-патріотичного виховання із залученням до цієї роботи учасників бойових дій.
Однією з форм роботи центрів є виїзні мобільні групи у складі психолога, соціального працівника, юрисконсульта та фахівця зі зв’язків з громадськістю. Вони надають інформаційні, соціальні, юридичні, психологічні послуги учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, членам родин загиблих воїнів у віддалених населених пунктах районів, здійснюють прийоми в органах місцевого самоврядування, стаціонарних відділеннях лікарень, інших установах.
«Ми вивчимо ваш досвід, візьмемо до уваги ваші практики, та разом з вами відпрацюємо вже єдину модель. Центри соціально-психологічної реабілітації в Україні мають стати центрами ветеранського розвитку», – підкреслила очільниця Мінветеранів на нараді з керівниками п’яти центрів соціально-психологічної реабілітації.
@armyinformcomua
У Мюнхені Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі.
Майор медичної служби Змійов Віталій під час першої ротації на Херсонському напрямку виконував по 20–30 операцій за ніч.
На Південно-Слобожанському напрямку бійці бригади «Гарт» знищили дві гармати, сім автівок та засіб радіоелектронної боротьби росіян.
В Україні достатньо людей, які готові приєднуватися до Українського війська, проте вони мають чітко розуміти, що їх очікує під час військової служби.
На «Рамштайні» Міністр оборони України Михайло Федоров провів низку двосторонніх зустрічей із колегами та представив проєкти для побудови win-win партнерств.
Президент України Володимир Зеленський обговорив із Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом подальшу військову допомогу та додаткові внески в PURL.
Технік відділення зв’язку та інформаційних систем
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Стрілець-санітар
від 21400 до 121400 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
Вирок отримав мешканець Канева Черкаської області, який у месенджері Теlеgram створив та адміністрував групу «Кіт говорить». Там він поширював інформацію про місця,…