ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач військ оперативного командування «Південь» зустрівся з представниками Збройних сил США

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Січня 2022, 12:12 71

В оперативному командуванні «Південь» відбулася робоча зустріч командувача військ генерал-майора Андрія Ковальчука та офіцерів управління ОК із Військово-Морським аташе коммандером Пітером Меллорі та з Військово-Повітряним аташе при Посольстві США в Україні підполковником Джоном Картером.

Як інформує служба зв’язків з громадськістю оперативного командування «Південь», під час візиту сторони обговорили низку питань щодо безпекової ситуації у південному регіоні України та перспективні напрямки співробітництва, які спрямовані на підвищення бойових спроможностей військ оперативного командування «Південь».

Представники військових відомств під час спілкування найбільшу увагу приділили підготовці особового складу за участю американських інструкторів.

Генерал-майор Андрій Ковальчук наголосив, що Командування оперативного командування «Південь» високо цінує стратегічні відносини зі Сполученими Штатами Америки та всебічну допомогу у протидії російській агресії.

На зустрічі американські колеги повідомили, що до України прямує чергова матеріально-технічна допомога від США для виконання бойових завдань українськими військовими. 

Звичайно, не обійшлось без обговорення перспективних напрямків співробітництва та подальших спільних дій українських військових та партнерів країни-члена НАТО задля укріплення обороноздатності України.

‒ Сьогодні перед нашими країнами стоять непрості завдання та виклики, але коли ми разом, ми здатні спільно досягати неймовірних результатів, ‒  зауважив, підбиваючи підсумки зустрічі, генерал-майор Андрій Ковальчук.

На згадку про плідну зустріч очільники делегацій обмінялися символічними сувенірами.

Читайте нас у Facebook