ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Озерному Збройним Силам України передали три літаки та вертоліт

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Грудня 2021, 19:50

Сьогодні в Озерному відбулося нагородження особового складу Повітряних Сил ЗСУ з нагоди 30-річчя Збройних Сил України. На заході були присутні перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук, народні депутати України та керівництво Житомирської області.

− Ми сьогодні тут для того, аби привітати військовослужбовців з їхнім святом. А також обговорити питання, які їх турбують на сьогодні. Звичайно, всіх турбують новини, що ширяться світом про загрози, з якими може стикнутися Україна. Але наші військові захищатимуть нас, і ми, як влада, робитимемо все для того, щоб у них для цього були всі можливості, − зазначив Олександр Корнієнко.

За його словами, анонсоване отримання бригадами ЗСУ нової техніки − це реальні справи, які влада має робити щодня.

− Цього року на фінансування ЗСУ виділені рекордні 320 мільярдів гривень. І це не завершення бюджетного процесу. Протягом наступного року ми будемо збільшувати фінансування і вирішувати наболілі питання, що турбують усіх військовослужбовців, − додав перший заступник Голови парламенту.

Найкращим військовослужбовцям нагороди та цінні подарунки вручили заступник Міністра оборони України, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ генерал-майор Юрій Ставський та керівники Житомирщини.

Ввечері цього ж дня на військовому летовищі в Озерному Збройним Силам України передали три літаки. Серед них − Ан-26, який було відремонтовано на заводі цивільної авіації у Києві, літак Су-27, відремонтований і модернізований по першому варіанту на Запорізькому авіаремонтному заводі, та Л-39, відремонтований на авіаремонтному заводі у Чугуєві. Також ЗСУ отримали вертоліт Мі-8 МТ, який відремонтовано на Конотопському авіаремонтному заводі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить