Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Днями ДП «ДержККБ «Луч» успішно представило власну продукцію на міжнародній оборонній виставці EDEX-2021, яка проходила у столиці Єгипту місті Каїр.
Про це інформує КБ «Луч» на своїй сторінці у Facebook.
Цього року продукція підприємства була презентована не тільки на власних стендах, а й на стендах локальних партнерів. Серед них натурні зразки протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар», макети ракетних комплексів «Вільха» та «Нептун», БПЛА «Сокіл-300», а також протитанкових ракетних комплексів «Бар’єр-ВК», «Бар’єр-В», «Бар’єр-С».
Продукція «ДержККБ «Луч» зацікавила високопосадовців збройних сил Єгипту. Під час презентацій та переговорів з кінцевими користувачами було домовлено про організацію випробувань зразків українського підприємства. Крім того, було налагоджено зв’язки з «Arab Organization for Industrialization» — об’єднанням військової промисловості Арабської Республіки Єгипет та обговорено потенційні проєкти щодо спільної модернізації та виробництва військової техніки.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський зустрівся з сержантами й солдатами штурмових та десантно-штурмових підрозділів.
Підрозділи Харківського прикордонного загону продовжують ефективно виконувати бойові завдання на Південно-Слобожанському напрямку.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….