ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Німецькі десантники випробували нову авіадесантну танкетку

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2021, 14:32

Німецька компанія IABG (Industrieanlagen-Betriebsgesellschaft mbH) продемонструвала прототип нової гусеничної танкетки GSD LuWa, розробленої на запит міноборони Німеччини для німецьких повітряно-десантних військ. Окрім самого показу, машина пройшла попередні випробування.

Машину GSD LuWa представили німецьким військовим ще у жовтні, зокрема й десантникам. Під час показу нова танкетка продемонструвала свої ходові та захисні якості, були проведені стрільби. Наступним етапом стануть державні випробування, заплановані на початок наступного року. Рішення про серійне виробництво ухвалюватимуть за підсумками держвипробувань, повідомляє портал armyrecognition.com.

Про розробку нової авіадесантованої танкетки для німецького десанту повідомлялося на початку серпня цього року. Нова бронетехніка розроблена на запит міноборони Німеччини для заміни в повітряно-десантних військах уже застарілої авіадесантної танкетки Wiesel-1, що виготовлялися з кінця 80-х років. Загалом з 1989 по 1992 рік випущено 345 машин у двох видах: з 20-мм автоматичною гарматою та з ПТКР «ТОУ».

Як шасі у GSD LuWa використана двохгусенична незалежна підвіска. Силова установка гібридна дизель-електрична з окремим електродвигуном на кожну гусеницю. На бойовому модулі з виносним озброєнням встановлена ​​автоматична гармата калібру 27-мм. Екіпаж налічує дві особи, що розташовуються одна за одною. Маса − 6,2 тонни, довжина – 4,2 м, ширина – 1,9 м, висота – 2 м. Для розміщення GSD LuWa у гелікоптері CH-53 її висота змінюється до 1,85 м за допомогою підвіски.

Підготував Сергій Воронков

Читайте нас у Facebook