ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Армія США випробувала нову канадську бойову машину

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Листопада 2021, 13:26 9

У США відбулися випробування нового бронетранспортера LAV 700, розробленого компанією General Dynamics Land Systems-Canada, оснащеного 50-мм автоматичною гарматою XM913 Bushmaster, що встановлена в новій баштовій системі.

Як повідомляють у компанії, БТР оснащений сучасною цифровою системою управління, включаючи системи моніторингу працездатності та використання цієї техніки. Паливні баки, що самоущільнюються, сидіння, що знижують енергоспоживання, додаткова броня і масштабований балістичний захист підвищують живучість подвійного корпусу VTM General Dynamics Land Systems.

Високопродуктивна трансмісія, підвіска та дискові гальма на всіх колесах поєднуються з двигуном Caterpillar з подвійним турбонаддувом, семиступінчатою автоматичною коробкою передач та системою охолодження, призначеною для безперервної роботи у найекстремальніших кліматичних умовах. Цей інтегрований блок може бути знятий і замінений менш як за годину, навіть у суворих погодних і тактичних умовах.

Всі ці функції поєднані з винятковою увагою до дрібних деталей у шасі великої вантажопідйомності, розрахованому на понад 32 000 кг. У підсумку отримали високотехнологічний LAV, що здатний розвивати швидкість понад 110 км/год, із запасом ходу понад 1000 км. БТР може долати траншею завширшки 2,2 м, а його корисне навантаження становить 11 000 кг.

Підготував Сергій Воронков

 

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армії світу