ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Центр оперативного інформування презентує огляд подій у районі проведення операції Об’єднаних сил з 8 по 14 листопада 2021 року

Відео Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 15 Листопада 2021, 16:59

Слава Україні!

До вашої уваги огляд основних подій у районі проведення перації Об’єднаних сил та обстановки в окремих районах Донецької і Луганської областей з 8 по 14 листопада 2021-го року.

Українські воїни налаштовані рішуче, противник отримує гідну відсіч. Оборонні рубежі українських підрозділів залишаються незмінними. Збройні формування Російської Федерації продовжують порушувати режим припинення вогню.

Ворог, провокуючи відповідь українських воїнів, практично по всій лінії зіткнення вів турбуючий вогонь. Кількість порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ склала 59 випадків,  минулого тижня  зафіксовано 57.

Загалом противником здійснено 17 обстрілів із забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

На обстріли противника наші воїни 35 разів відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Окупанти були змушені припинити вогневу активність.

Ворог також здійснював дистанційне мінування ділянок місцевості ПОМ-2 поблизу ПРИЧЕПИЛІВКИ (РПГ).

Крім того, противник продовжує використовувати БПЛА. Ворог 2 рази скидав на позиції українських захисників гранатометний постріли ВОГ-17. Ще 2 рази БпЛА  перетинав лінію зіткнення з метою збору розвідувальних даних.

На жаль,  минулого тижня, двоє військовослужбовців ЗС України загинули. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким героїв, які загинули за Україну.

Четверо захисників дістали поранення. Воїнів оперативно доправили до лікувальних закладів, де їм надається вся необхідна медична допомога.

За інформацією Головного управління розвідки

Міністерство оборони України уважно відстежує ситуацію, яка склалась поблизу державного кордону України з РФ та на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей. Ведеться постійний обмін інформацією з нашими партнерами щодо безпекової ситуації довкола України.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони,   комісіями ЗС РФ, які перебувають на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях з початку поточного місяця, здійснюється перевірка з’єднань і частин так званих 1-го та 2-го армійських корпусів з приведенням окремих підрозділів у вищі ступені бойової готовності.

Встановлені факти привласнення кадровими офіцерами ЗС РФ, які займають командні посади, значної частини коштів, призначених для виплати грошового забезпечення особовому складу підпорядкованих підрозділів незаконних збройних формувань окупаційних військ.

Українська сторона СЦКК повідомляє

СЦКК повідомляє про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань РФ на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

11 листопада міжнародні спостерігачі зафіксували беззаперечний факт застосування збройними формуваннями РФ артилерії, забороненої Мінськими домовленостями.

Близько  16:08 год БпЛА Місії в районі Федорівка на відстані 12 км від лінії розмежування виявив дві САУ 2С1 «Гвоздика» зі стволами, наведеними у бік Збройних Сил України, та обслугу біля них. Близько 16:10 одна з САУ здійснила постріл.

Загалом, патрулі Місії зафіксували 79 одиниць бронетанкового та артилерійського озброєння збройних формувань Російської Федерації, розміщених як з порушенням ліній відведення, так і поза межами визначених районів зберігання.

Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Слава Україні!

Полковник Леонід Матюхін, Центр оперативного інформування

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Наїхали на міну, втратили пів «морди», але вціліли: надзвичайні пригоди наших бійців

Наїхали на міну, втратили пів «морди», але вціліли: надзвичайні пригоди наших бійців

Бійці 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії народилися у сорочці, точніше у MaxxPro.

В Армія+ стартував новий курс про основи планування бою

В Армія+ стартував новий курс про основи планування бою

У застосунку Армія+ з’явився новий фаховий курс — «Основи планування бою», створений для командирів та всіх військових, які беруть участь у підготовці підрозділів.

У Сумах жінка переправляла ухилянтів до Словаччини 

У Сумах жінка переправляла ухилянтів до Словаччини 

Під час слідства встановлено, що 54-річна мешканка Сумського району, будучи уродженкою Закарпатської області, добре орієнтуючись на місцевості та маючи велике коло знайомств серед місцевого населення, вирішила незаконно заробляти на переправленні чоловіків, які підлягають мобілізації, через державний кордон.

Дрони ГУР у Криму, «Баракуда» атакувала базу росіян, евакуація броньованим дроном: стрім

Дрони ГУР у Криму, «Баракуда» атакувала базу росіян, евакуація броньованим дроном: стрім

«Примари» знову прилетіли у Крим. Дрони підрозділу ГУР атакували кілька важливих цілей росіян на тимчасово окупованому півострові. Серед цілей — гелікоптер Ка-27 та радіолокаційні комплекси. Цікаво, що під час атаки дрони «Примар» змогли ухилитися від ракет комплексу «Панцир-С1».

Президент: Україна є єдиним щитом, який відділяє комфортне європейське життя від планів рф

Президент: Україна є єдиним щитом, який відділяє комфортне європейське життя від планів рф

Президент Володимир Зеленський заявив, що, хоч зараз один із найважчих моментів в історії України, але українці будуть продовжувати працювати з США та іншими партнерами.

Катував заручників: Литві передано російського військового, захопленого в районі Роботиного

Катував заручників: Литві передано російського військового, захопленого в районі Роботиного

Правоохоронні органи передали Литві російського військового, який підозрюється у воєнних злочинах, зокрема і проти її громадянина.

ВАКАНСІЇ

Тракторист, машиніст екскаватора

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Командир катера

від 22000 до 100000 грн

Київ

Військова частина А4269

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Начальник групи телекомунікації інформаційно-телекомунікаційного вузла

від 20000 до 25000 грн

Хмельницький

Військова частина А1056

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---