ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рештки героїв, загиблих 80 років тому, повернулися на рідну землю

Армія і суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Жовтня 2021, 15:20

На прикордонному пункті Сеньківка, що в Чернігівській області, відбулась процедура передачі решток загиблих солдатів Другої світової війни. З Росії на Батьківщину повернулися четверо загиблих на чужині українців, натомість до сусідньої країни поїхали рештки 10 загиблих росіян.

Як розповів журналістові АрміяInform активіст житомирської громадської організації «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук» Вадим Баранівський, останки 10 червоноармійців передано представникам громадських організацій «Военная археология» та «Поисковое движение России».

— Ми передали рештки 7 солдатів, які були знайдені та ідентифіковані за особистими розпізнавальними знаками протягом 2019–2021 років на території Житомирської області, — розповідає пошуковець. — Зокрема, троє солдатів було знайдено в Пулинському районі, один — у Лугинському районі та ще троє — у Коростенському районі Житомирської області. Також трьох солдатів передали представники «Військової археології» зі столиці.

За словами військових археологів, натомість додому в Україну повернулися рештки чотирьох загиблих у Росії українців.

Список російських солдатів, які поїхали на малу батьківщину:

  1. Міронов Олександр Іванович, 1919 р.н., уродженець Тульської обл. Знайдений у Пулинському районі Житомирської області.
  2. Грішин Дмитро Якович, 1921 р.н., уродженець м. Москва. Знайдений у Пулинському районі Житомирської області.
  3. Куліков Федір Васильович, 1919 р.н., уродженець Ярославської обл. Знайдений у Коростенському районі Житомирської області.
  4. Федоров Євген Григорович, 1916 р.н., уродженець м. Москва. Знайдений у Лугинському районі Житомирської області.
  5. Половинкін Петро Анісимович, 1921 р.н., уродженець Куйбишевської обл. Знайдений у Коростенському районі Житомирської області.
  6. Смірнов Георгій Миколайович, 1920 р.н., уродженець Томської обл. Знайдений у Коростенському районі Житомирської області.
  7. Кондакчян Хачик Крикорович, 1918 р.н., уродженець Абхазії. Знайдений у Пулинському районі Житомирської області.

Солдати «Військової археології» (м. Київ):

  1. Тубаєв Хажби Мажидович, 1923 р.н., уродженець Кабардино-Балкарії.
  2. Попов Григорій Мефедович, 1918 р.н., уродженець республіки Комі.
  3. Нєвєров Віктор Павлович, 1919 р.н., уродженець Алтайського краю.

Нарешті солдати поїхали додому…

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

На Волині викрили схему з незаконного переправлення ухилянтів за кордон

Правоохоронні органи викрили на Волині організаторів ще однієї схеми з незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Стрілець в сили оборони

від 21000 до 50000 грн

Калинівка, Вінницька область

Навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кулеметник у військову частину

від 20000 до 190000 грн

Харків

415-Окремий Стрілецький Батальйон

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

--- ---