Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У рамках контролю за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України від 05.11.2020 «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України», уведеного в дію Указом Президента України від 05.11.2020 № 486, за дорученням Секретаря Ради Олексія Данілова Апарат РНБО України проаналізував результати відповідного фінансування сектору безпеки і оборони України протягом січня-вересня 2021 року.
Як повідомляє пресслужба РНБО, фінансування сектору безпеки і оборони України за загальним фондом держбюджету за цей період здійснено в повному обсязі відповідно до поміcячного розпису асигнувань – 167 569,5 млн грн.
За наявними даними, до спеціального фонду державного бюджету за цей період надійшло 16 195,4 млн грн або 114,5% надходжень від річного плану.
Відповідно до підпункту 12 пункту 1 вказаного рішення Ради Кабінетові Міністрів України доручено вжити в установленому порядку заходів щодо збільшення фінансування у 2021 році для Міністерства оборони України, органів сектору безпеки і оборони України на виплату грошового забезпечення військовослужбовців, зокрема, виплату нагород, оплату праці у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, відповідно до обґрунтованих потреб.
Уряд вніс на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів», який 8 жовтня цього року ухвалено парламентом як закон.
Цим законом передбачено покриття дефіциту коштів на виплату грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, зокрема, винагороди за збереження життя і здоров’я військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил та на оплату праці (з нарахуваннями).
Апарат РНБО України в установленому порядку продовжує здійснювати заходи щодо контролю за виконанням зазначеного вище рішення РНБО України. Про результати фінансування сектору безпеки і оборони України у січні-вересні 2021 року поінформовано Президента України Володимира Зеленського.
Підготував Олександр Васильченко
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».
Водій у 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Водій, військовий
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ
Навідник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….