ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бригадні артилеристи відпрацювали завдання підвищеної складності

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Жовтня 2021, 8:59

На полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів, що на Миколаївщині, відбулись контрольно-комплексні заняття протитанкової артилерійської батареї окремої мотопіхотної бригади.

Дії протитанкової батареї під час підтримки загальновійськових підрозділів в обороні відпрацьовували згідно з планом бойової підготовки.

За легендою тренувань, артилерійські підрозділи намагались відбити наступ ворога у темну пору доби. Перед здійсненням вогневого ураження артилерійський дивізіон «засвітив» місцевість, що дало змогу швидко зробити розрахунки щодо цілей, які потрібно знищити.

— За даними розвідки, противник володіє силами, достатніми для здійснення прориву. Ми мали визначити точний напрямок основного удару головних сил противника та знищити його броньовану техніку, — розповів командир протитанкового резерву Микола. — Виконання стрільб вночі — це завжди завдання підвищеної складності, виконання якого потребує навченості особового складу, злагодженості дій і точних розрахунків.

Під час проведення польового виходу артилеристи покращили рівень польової виучки та провели залагодження дій у різних видах бою. Командири батарей і розрахунків отримали практику у постановці вогневих завдань підлеглим.

Фото служби зв’язків з громадськістю окремої мотопіхотної Маріупольської бригади

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Новини