ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні відбудеться «круглий стіл» щодо обговорення питань впровадження інноваційних технологій у сфері оборони на прикладі роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 8 Жовтня 2021, 9:43

Міністерство оборони України зацікавлено в розвитку та впровадженні інноваційних технологій у сфері оборони, які сприяють оснащенню  Збройних Сил України сучасними роботизованими комплексами і безпілотними  літальними апаратами та в належному інформуванні суспільства про зазначену діяльність.

З цією метою Міністерством оборони України та Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки в рамках заходів з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України сплановано проведення 8 жовтня 2021 року з 10:00 до 12:00 на майданчику «Укрінформ» круглого столу щодо обговорення питань впровадження інноваційних технологій у сфері оборони на прикладі роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів (далі – БПЛА).

Організатори заходу: Міністерство оборони України, Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки («Укрінформ»), Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express.

Основні питання для обговорення учасниками круглого столу:

еволюція збройного протиборства та технологій як чинники впровадження роботизованих систем та БПЛА;

висновки з досвіду застосування роботизованих систем та БПЛА у збройних конфліктах сучасності;

діяльність провідних країн світу щодо забезпечення збройних сил сучасними роботизованими системами та БПЛА;

потенціал підприємств ОПК України щодо впровадження інноваційних технологій та створення роботизованих систем та БПЛА;

стан та перспективи діяльності органів військового управління та науково-дослідних установ у системі Міністерства оборони України щодо створення умов для забезпечення військ (сил) сучасними роботизованими системами та БПЛА;

пошук сучасних форм та механізмів реалізації (супроводження) проєктів, зокрема щодо державно-приватного партнерства, які можуть прискорити отримання військами (силами) роботизованих систем та БПЛА.

У проведенні круглого столу сплановано участь представників Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міністерства оборони України, Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України; Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України; Центрального науково-дослідного інституту озброєння і військової техніки ЗС України; Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова; Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

До участі в заході запрошені Товариство з обмеженою відповідальністю «Конструкторське бюро «РОБОТІКС»; Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська бронетехніка»; Товариство з обмеженою відповідальністю Global Dynamics; Товариство з обмеженою відповідальністю TEMERLAND; Науково-виробниче підприємство «Атлон Авіа»; Виробнича-інноваційна компанія «Девіро»; Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрспецсистемс»; Товариство з обмеженою відповідальністю «УАДКОМ»; Науково-виробниче підприємство «Спайтек»; ВАТ «Меридіан» імені С.П. Корольова.

Проведення круглого столу буде супроводжуватися демонстрацією дослідних зразків наземних роботизованих систем військового призначення.

Зазначений захід спрямовано на висвітлення підготовки та проведення святкового заходу для киян та гостей столиці на Михайлівській площі столиці, на якій з 13 по 17 жовтня 2021 року буде розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки, які формують обриси армії майбутнього. Мова йде про цифрове майбутнє ЗС України та інших сил оборони: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА
Воїни ССО вдарили по ворожому арсеналу та складу БПЛА

Підрозділи Middle-strike ССО завдали ударів по ворожому арсеналу на окупованій Донеччині й радіолокаційній станції в Севастополі.

За чотири роки з російського полону визволено 8050 українців — Коордштаб
За чотири роки з російського полону визволено 8050 українців — Коордштаб

За чотири роки роботи Координаційного штабу з російського полону вдалося повернути додому 8050 українців.

«Підготовка штурмовиків триває менше ніж 20 днів»: росіян майже не вчать протидіяти дронам
«Підготовка штурмовиків триває менше ніж 20 днів»: росіян майже не вчать протидіяти дронам

Захоплені в полон на Покровському напрямку ворожі піхотинці розповідають, що їх кидають у бій практично без підготовки.

«Трапляються мобілізовані з окупованих територій»: на Слов’янському напрямку ворог штурмує переважно заробітчанами і зеками
«Трапляються мобілізовані з окупованих територій»: на Слов’янському напрямку ворог штурмує переважно заробітчанами і зеками

Переважну більшість ворожих штурмовиків на Слов’янському напрямку становлять контрактники, які пішли воювати проти України виключно за гроші.

Законтрактовано рекордну кількість мультикоптерів для фронту — Михайло Федоров
Законтрактовано рекордну кількість мультикоптерів для фронту — Михайло Федоров

За завданням Міністерства оборони Агенція оборонних закупівель ДОТ у січні та лютому законтрактувала рекордну кількість мультикоптерів.

Пілоти СБС нищать артилерію противника на Олександрівському напрямку
Пілоти СБС нищать артилерію противника на Олександрівському напрямку

Попри значні втрати, російські війська й надалі активно використовують артилерію для обстрілів позицій Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Снайпер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---