ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Одещині майбутні розвідки та спецпризначенці вчилися водити танк

Вишкіл
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2021, 12:27

На полігоні Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса)  триває польовий вихід майбутніх офіцерів військової розвідки та сил спеціального призначення. 

Під час виходу з особовим складом факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення відбуваються практичні заняття за різними напрямками підготовки, зокрема з водіння бойових машин і спеціальної розвідки.

Курсанти відпрацьовують питання щодо маскування, підготовки до навчально-бойових завдань, забезпечення боєздатності та життєдіяльності розвідника, пересування в різних умовах обстановки.

Перший тиждень польового виходу для курсантів випускного курсу особливо запам’ятався практичним виконанням підготовчої вправи з водіння танку Т-64. Водночас викладачі кафедри бойового застосування технічних засобів розвідки організували для курсантів насичені та змістовні заняття щодо «Бойової системи виживання воїна». 

Також на базі Центру ведеться інтенсивна підготовка першокурсників факультету до здійснення першого стрибка з парашутом.

Фото: пресслужба Військової академії (м. Одеса)

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Ремонтники гелікоптерів, розробники дронів, будівники мостів — подовжено санкції проти 11 російських компаній
Ремонтники гелікоптерів, розробники дронів, будівники мостів — подовжено санкції проти 11 російських компаній

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким продовжив дію санкцій, у яких спливає термін дії, проти 11 російських компаній.

«Першим ешелоном йде слабко підготовлена піхота, другим — „спецура“»: на Вовчанському напрямку ворог атакує хвилями
«Першим ешелоном йде слабко підготовлена піхота, другим — „спецура“»: на Вовчанському напрямку ворог атакує хвилями

Окупанти штурмують позиції Сил оборони на Вовчанському напрямку двома ешелонами: спершу «в розхід» масовано йдуть «одноразки», за ними просувається «спецура».

«Сваї прішлі, виході!»: за допомогою трофейної рації наші бійці узяли полонених
«Сваї прішлі, виході!»: за допомогою трофейної рації наші бійці узяли полонених

У ході спеціальних дій на Донеччині оператори 8-го полку ССО здійснили наліт на ворожу позицію «Космос» та взяли в полон військовослужбовців рф.

Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях
Вершники без голови: наші пілоти вполювали двох російських штурмовиків на конях

Українські пілоти FPV-дронів примусили росіян спішитися, а потім знищили так, щоб коні не постраждали.

Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена
Військові музиканти встановили два рекорди з виконання Бетховена

Керівниця Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова офіційно вручила відповідні сертифікати Національному президентському оркестру.  

Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу
Перший вихід «мільйонерів»: як контрактники «18-24» дали бій ворогу

Розвідгрупа 93-ї бригади, що складалася з військових категорії «18-24», отримала перше завдання: завадити танковому прориву росіян.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Навідник БТр/БМп

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Бухгалтер

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

--- ---