ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військові топографи створили умови для якісного проведення навчань «Об’єднані зусилля – 2021»

Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2021, 15:55

Під час підготовки до стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» військові топографи Командування Сил підтримки провели об’ємну та професійну роботу. Військовослужбовці Картографічного центру Командування Сил підтримки перед початком навчань здійснили понад 300-кілометровий марш до Рівненського загальновійськового полігону. Інформує про це пресслужба Командування Сил підтримки ЗС України.

Під час навчань група геоінформаційного забезпечення провела роботи зі створення цифрових, спеціальних карт та фотодокументів про місцевість, своєчасно видавали і забезпечували війська топографічними картами. Силами групи був розгорнутий макет у польових умовах.

За допомогою аерофотознімальних комплексів дрон та БПЛА здійснили аерофотозйомку визначеного району. Крім цього, була сформована та продемонстрована тривимірна модель місцевості на визначений район.

Для учасників стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2021» військові топографи створили фотодокумент місцевості, друкували та розмножували топографічні, спеціальні карти та фотодокументи про місцевість у польових умовах.

Варто зазначити, що до складу групи геоінформаційного забезпечення Картографічного центру ввійшли цьогорічні випускники військового інституту Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, які практично виконували завдання за призначенням.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна повернула з полону 300 українських захисників та двох цивільних — Президент
Україна повернула з полону 300 українських захисників та двох цивільних — Президент

Сьогодні, 6 березня, з російського полону звільнили 300 українських воїнів та двох цивільних.

«ППОцид» на марші: оператори СБС уразили одразу три комплекси ППО противника
«ППОцид» на марші: оператори СБС уразили одразу три комплекси ППО противника

Бійці Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ще три російські зенітно-ракетні комплекси: «Тор», «Панцир» та «С-300В».

Знищення бюрократії: у Mission Control сформовано понад 150 000 цифрових звітів
Знищення бюрократії: у Mission Control сформовано понад 150 000 цифрових звітів

У системі Mission Control вже сформовано понад 150 000 цифрових звітів про виконані місії.

«Зупинити його в останні миті фізично неможливо»: дронарі захоплюють росіян у полон з віртуозною майстерністю
«Зупинити його в останні миті фізично неможливо»: дронарі захоплюють росіян у полон з віртуозною майстерністю

Окупантам необхідно здаватися в полон завчасно, адже в останні миті перед ударом FPV-дрона чи скиду боєприпасу з БПЛА-бомбера можна банально не встигнути.

«Їх наче зграя сарани»: воїни Залізної бригади нищать російські «Молнії»
«Їх наче зграя сарани»: воїни Залізної бригади нищать російські «Молнії»

Зенітники 3-ї важкої механізованої Залізної бригади нещодавно встановили власний рекорд — протягом дня збили вісім ворожих БПЛА.

У лютому «Примари» ГУР уразили низку ворожих кораблів у Криму
У лютому «Примари» ГУР уразили низку ворожих кораблів у Криму

Вертоліт, сторожовий корабель та буксир — чергові жертви нальоту «Примар» ГУР до Криму.

ВАКАНСІЇ
Технік служби захисту інформації в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Бойовий медик

від 23000 до 123000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Начальник аптеки, фармацевт, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

--- ---