ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Rapid Trident 2021: високоповажні гості побачили, як багатонаціональний батальйон визволяє місто від терористів

Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 24 Вересня 2021, 17:42

У межах українсько-американських військових навчань Rapid Trident 2021 відбувся День високоповажних гостей. На Міжнародний центр миротворчості та безпеки завітали командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський, представники сектору безпеки та оборони нашої держави, штабу спеціальних операцій НАТО, штабу сухопутних військ НАТО, представники країн-учасників багатонаціональних навчань, аташе з питань оборони багатьох держав, журналісти.

Метою заходу був огляд проведення військових навчань Rapid Trident 2021, спілкування посадових осіб із підрозділами та обговорення питань підвищення взаємосумісності.

– Rapid Trident або «Стрімкий Тризуб» збирає широке коло партнерів та численні контингенти. Ми пишаємося не стільки кількістю учасників, як якістю та масштабністю їхньої взаємодії. Сьогодні ми є свідками, як 25-річна історія цих навчань стала підґрунтям для відпрацювання спільних дій багатонаціональної бригади. За ці роки разом із американськими колегами та іншими партнерами ми розробили та адаптували систему тісної співпраці, взаємодії та взаємосумісності. Відтепер усі запрошені учасники відпрацьовують бойові завдання зі збереження миру та стримування агресії разом, успішно долаючи мовний, культурний та системний бар’єри. Навчання Rapid Trident закликають нас не лише обмінятися досвідом і майстерністю, а й насамперед об’єднати зусилля усіх країн, які прагнуть миру заради стабільності та спільних демократичних цінностей. Ми спільно відкриваємо нову сторінку історії, адже проводимо ці навчання заради майбутнього наших дітей, наших родин і їхнього щасливого майбутнього, ‒ зауважив під час брифінгу командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

Згодом високоповажні гості оглянули штаб багатонаціонального апарату керівництва навчань (EXCON) та тактичний оперативний центр багатонаціональної бригади.

Крім того, було продемонстровано спільні злагоджені тактичні дії в урбанізованій місцевості з використанням системи двосторонньої імітації вогневого контакту MILES. Багатонаціональний підрозділ за підтримки армійської авіації заблокував населений пункт, який до цього утримувався під контролем умовним противником. Після нанесення вогневого авіаційного та артилерійського ударів наступ розпочав об’єднаний багатонаціональний підрозділ, до складу якого увійшли військовослужбовці окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних Сил України, підрозділи Болгарії, Румунії та Польщі. Їх підтримували військові Національної гвардії України, спецпризначенці Військової служби правопорядку, Державної прикордонної служби України та представники Антитерористичного центру СБУ. Частина спецпризначенців здійснила десантування з гелікоптера на дах будівлі. Під час стрімкого наступального бою населений пункт було звільнено від умовного противника.

Бойова фаза операції була поєднана з гуманітарною складовою, спрямованою на збереження життя цивільного населення.  Проведені бойові дії  повністю відповідали нормам міжнародного гуманітарного права.

За їхніми підсумками командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відзначив високий професіоналізм, злагодженість та чіткі дії українських військових та військовослужбовців країн-партнерів.

Навчання Rapid Trident – 2021 тривають…

Читайте також “На Львівщині фахівці НАТО розпочали оцінку українського підрозділу”.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Повний ступор був декілька днів»: після відключення «Старлінків» росіяни не розуміли, що робити
«Повний ступор був декілька днів»: після відключення «Старлінків» росіяни не розуміли, що робити

Відключення супутникового зв’язку за допомогою терміналів Starlink повністю дезорієнтувало російських військових.

«Ні укриття, ні міномета» — дронарі Signum зрівняли з землею позицію окупантів
«Ні укриття, ні міномета» — дронарі Signum зрівняли з землею позицію окупантів

На Лиманському напрямку оператори батальйону Signum 53-ї ОМБр імені князя Володимира Мономаха виявили та ліквідували ворожих мінометників.

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Одещини
Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Одещини

Противник атакував цивільну залізничну інфраструктуру Одеської області за допомогою БПЛА.

Поcилення ППО та переговорний процес: Президент України провів зустріч із Держсекретарем США
Поcилення ППО та переговорний процес: Президент України провів зустріч із Держсекретарем США

Президент України Володимир Зеленський у Мюнхені обговорив з державним секретарем США Марко Рубіо посиленння вітчизняного ППО та переговорний процесс.

Пам’яті капітана Степана Криворученка (позивний «Уж»)
Пам’яті капітана Степана Криворученка (позивний «Уж»)

Офіцера згадують як чудового наставника для молодих бійців.

«Існує у вигляді свині, яка йде на убій»: росіяни масово «обнуляють» власних військових
«Існує у вигляді свині, яка йде на убій»: росіяни масово «обнуляють» власних військових

Типова практика росіян — убивати власних солдатів, які намагаються здаватися в полон. Також вони масово добивають чи кидають напризволяще своїх поранених.

ВАКАНСІЇ
Водій категорії B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

Оператор відділення РЕБ механізованого батальйону

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій категорій B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий, Львівська область

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

--- ---