ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Модернізована оптико-прицільна станція підвищує точність наведення ракети

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Вересня 2021, 12:22

На державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І). Цей виріб, розроблений у тісній кооперації з ДП «Державне київське конструкторське бюро «Луч», призначений для визначення, розпізнавання, супроводу цілі та наведення на неї протитанкових ракет із вертольотів.

Як розповів Інформаційному агентству АрміяInform заступник директора – головний конструктор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» Валерій Коваленко, за своїми характеристиками вітчизняна ОПСН-І нічим не поступається іноземним аналогам. Основна відмінність у тому, що наш виріб має лазерний канал керування ПТКР. У стандартній комплектації він оснащений тепловізійним каналом (дальність виявлення цілі становить від 14,5 км) та трьома телевізійними каналами з цифровими багатофункціональними кольоровими камерами (цілі визначаються на відстані до 12,5 км), а також лазерним далекоміром.

Після проведення модернізації на ОПСН-І вдалося досягти значного покращення основних параметрів. Так, завдяки застосуванню потужнішої оптики вузького каналу наведення дальність виявлення цілі збільшилася до 25-30 км, а розпізнавати їх на відстані 15 км. На ОПСН-І також встановили новий сучасний тепловізор, за допомогою якого з’явилася можливість виявляти цілі на відстані до 14,5 км, та сучасні волоконні гіроскопи для покращення точності стабілізації.

Читайте також: Нова оптико-прицільна станція виявляє цілі на відстані майже 15 кілометрів

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 25000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Гранатометник окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Розвідник-сапер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 30000 грн

Миколаїв

Херсонський прикордонний загін

--- ---