ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перший контракт за спеціальностями льотного складу – 10 років

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2021, 12:16

У новому Указі Президента уточнено норму про укладення першого контракту курсантами

Як уже повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, відповідно до якого змінюється порядок проходження військової служби в Збройних Силах України. Відповідний Указ  №483/2021 опублікований на сайті Глави держави.

Так, цим документом уточнюється норма про укладення першого контракту курсантами. Відтепер він укладатиметься «з курсантами вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти і слухачами курсів військової підготовки офіцерського складу в зазначених закладах, які не мають військових звань офіцерського складу, після успішного закінчення навчання (підготовки) на посадах осіб сержантського, старшинського та офіцерського складу — строком на 5 років, а за спеціальностями льотного складу осіб офіцерського складу авіації – строком на 10 років».

Повний текст Указу №483/2021 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» можна прочитати тут.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа
Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа

Про це йшлося на зустрічі Президента Володимира Зеленського з командирами 11-го й 19-го армійських корпусів.  

ВАКАНСІЇ
Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Навідник “ЗУ-23-2”

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

--- ---