ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кремль намагається в будь-який спосіб розірвати зв’язок армії України і суспільства» – полковник ЗСУ Анатолій Штефан

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2021, 18:15 36

Сьогодні в інформагентстві «Укрінформ» відбувся брифінг ветеранів, представників громадськості, військовослужбовців ЗСУ на тему: «Кожен із нас Анатолій Штефан».

Привід для брифінгу – проти полковника Збройних Сил України Анатолія Штефана подано судовий позов. Позивач – блогерка Таїсія Маламан. Вона вимагає від офіцера 150 тисяч гривень. Приводом стало відео, яке опублікував Анатолій Штефан. На ньому блогерка Таїсія Маламан на запитання «Україна чи Росія?» зі сміхом відповідає «Росія!» (відео було підписане «Яка ваша улюблена країна?»).

Потрібно зауважити, що Таїсія співпрацювала з відомими брендами. Після того як Анатолій Штефан повідомив про існування такого відео за участю блогерки, її робота з брендами припинилася.

Минув час, і раптом російська медіаспільнота вибухнула: полковник ЗС України «ображає  дівчинку».

На ситуацію, що склалася, у соцмережах зреагував і Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний: «Ми будемо відстоювати кожного офіцера і солдата».

На брифінгу Анатолій Штефан та юридична компанія «Міллер» повідомили, що вони подали зустрічний позов на суму 300 тисяч гривень. У разі виграшу гроші будуть спрямовані на благодійність та допомогу армії.

Сам Анатолій Штефан вважає, що позов проти нього – намагання Кремля в будь-який спосіб розірвати зв’язок армії України і суспільства.

Фото автора

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство