ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олімпійська медалістка Ярослава Магучіх та захисник України Ігор Сулім отримали ключі від квартир

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 23 Серпня 2021, 17:30

Спортсменка Ярослава Магучіх та герой-учасник АТО Ігор Сулім отримали власне житло. За дорученням Президента Володимира Зеленського ключі від квартир їм вручили голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко та голова обласної ради Микола Лукашук. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської ОДА.

 – Державний стяг захищають військові на фронті. Його прославляють і спортсмени на міжнародних змаганнях. Символічно, що саме в День Державного Прапора України відзначаємо тих, ким пишаємось – легкоатлетку Ярославу Магучіх та учасника АТО Ігоря Суліма, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

– Вдячний спортсменам та військовим за те, що вони не здаються і йдуть вперед попри всі обставини, виклики і складнощі. А наше завдання – гідно віддячити, адже вони варті найкращого, – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 Зі слів Ярослави Магучіх, їй дуже приємно, що цінується наполеглива праця.

– Круто, коли так нагороджують людей за їхні досягнення, – поділилася легкоатлетка. – Дизайн квартири є в голові – хочу модерновий стиль. Але поки втілювати це в життя немає часу. Візьмуся після закінчення змагального сезону.

Справлятиме новосілля і родина військового Ігоря Суліми. Чоловік усміхається: вийшов подарунок до 5-річчя доньки, яка народилася у День Незалежності України. Раніше подружжя мешкало з батьками, потім – в орендованій квартирі. Це було не зручно та «било» по кишені.

– Я пішов в АТО у 2014-му. Був у Пісках, Іловайську. Дістав важкі поранення. Під час лікування зустрів свою Оксану – майбутню дружину. Тепер зможемо облаштувати власне «гніздечко». Досі не віриться, – розповів Ігор Сулім.

Дружина Ігоря Оксана додала: про власну квартиру мріяли мало не від самого знайомства. Вже продумали дизайн. У вітальні обов’язково буде великий диван – аби могла збиратися вся родина та друзі.

– Дочка хоче кімнату, як веселка. Щоб були різнокольорові стіни, на них – єдинороги. І на стелі хмарки, – поділилася Оксана Сулім.

А ще, додала маленька Зоряна, мріє прикрасити стіни зображенням добрих акул.

Підготував Олександр КОЛЕСНИК

Читайте нас в Telegram
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Лікар загальної практики

від 25000 до 55000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Дніпро

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

--- ---