ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Близько 200 запорізьких артилеристів отримали берети кольору «полум`я»

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Серпня 2021, 10:03

У окремій артилерійській бригаді «Запорізька Січ» є традиція щороку вручати берети військовослужбовцям, які вперше «понюхали пороху». Про це повідомляється на Facebook-сторінці бригади.

З 2019 року вручення проводять на острові Хортиця.

«Сьогодні близько двохсот військовослужбовців бригади отримали берети кольору «полум`я». Епічності події додало вручення командиру бригади Мотиваційного прапора військової частини – яскравого червоно-чорного нагадування про те, чиїх пращурів ми горді нащадки і які одвічні цінності ми захищаємо на Сході», − йдеться у повідомленні.

− Мотиваційний прапор  буде з бригадою завжди, у кожному підрозділі, − під час виконання бойових завдань, у важку годину й під час успіхів та перемог, − підкреслив командир бригади полковник Роман Качур.

Урочистості продовжили в пункті постійної дислокації бригади. Військовослужбовці були нагороджені відомчими відзнаками, цінними подарунками, грамотами, подяками, черговими військовими званнями. Схилили голови разом з усіма небайдужими запорожцями в пам`ять про 33 побратимів, які назавжди в нашому строю…

−  Емблема бригади й берети артилеристів символізують жагу до перемоги, бажання і непохитність у відстоюванні свободи та Незалежності України. З нагоди Дня військової частини та 30-ї річниці Незалежності України від імені командувача військ оперативного командування «Схід», генерал-майора Олега Мікаца, від усього командного складу й від себе особисто щиро вітаю вас і бажаю незламності духу, вірності Військовій Присязі, миру та добробуту вам і вашим сім`ям. Дякую за службу! – привітав особовий склад начальник управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Схід», полковник Сергій Мусієнко й подарував сертифікат на отримання телевізорів для підрозділів бригади.

Читайте нас в Telegram
Президент: Сотні «шахедів» і десятки ракет — відповідь росії на пропозицію припинення вогню на Великдень
Президент: Сотні «шахедів» і десятки ракет — відповідь росії на пропозицію припинення вогню на Великдень

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову сьогодні з Папою Римським Левом XIV.

Прицільно бив у груди та шию: у Львові повідомлено про підозру у вбивстві військовослужбовця
Прицільно бив у груди та шию: у Львові повідомлено про підозру у вбивстві військовослужбовця

За даними слідства, 1 квітня близько 13:30 на вул. Патона у Львові інспектор Львівської митниці смертельно поранив 52-річного військовослужбовця.

Сили ППО збили 26 ракет і 515 ворожих БПЛА під час комбінованого російського удару
Сили ППО збили 26 ракет і 515 ворожих БПЛА під час комбінованого російського удару

3 квітня противник завдав комбінованого удару по критичній інфраструктурі України із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного та наземного базування.

Знижки на доставку для військових: Укрпошта долучилась до програми «Плюси» в Армія+
Знижки на доставку для військових: Укрпошта долучилась до програми «Плюси» в Армія+

Укрпошта приєдналася до програми підтримки військових «Плюси» в застосунку «Армія+».

Наслідки масованої атаки на Житомирщині: 9 будинків зруйновано, понад 100 — пошкоджено
Наслідки масованої атаки на Житомирщині: 9 будинків зруйновано, понад 100 — пошкоджено

Внаслідок ворожої повітряної атаки на півночі Житомирщини зруйновано 18 будівель, серед яких — 9 житлових будинків.

Удар рф по Київщині: пошкоджено ветклініку, загинуло близько 20 тварин
Удар рф по Київщині: пошкоджено ветклініку, загинуло близько 20 тварин

На Київщині внаслідок російської атаки восьмеро постраждалих, також загинула людина і близько 20 тварин.

ВАКАНСІЇ
Майстер експлуатації та ремонту бронетанкової техніки

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Оператор БПАК

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Командир міномета

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---