Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Сьогодні відбулася друга репетиція військового Параду на Хрещатику. До підготовки було залучено майже п’ять тисяч осіб, які формують 35 парадних розрахунків. Серед них — представники Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ. Крім того, залучені й підрозділи від Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Також сьогодні було залучено 34 розрахунки механізованої колони.
Після першого проходження парадних розрахунків до представників засобів масової інформації підійшов Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський, аби прокоментувати другу репетицію Параду:
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.
У березні 2026 року підрозділи Міноборони очистили від вибухонебезпечних предметів 876 гектарів територій, звільнених від російських окупантів.
Пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)
від 50000 до 170000 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….