ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент закликав посилити тиск на Росію в питанні досягнення миру на сході України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Липня 2021, 8:22

Президент України Володимир Зеленський у Берліні на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель закликав до посилення тиску на Росію для виконання нею своїх зобов’язань у питанні встановлення миру на сході України.

Про це він заявив під час спільної з Ангелою Меркель зустрічі з журналістами у Берліні, повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Мені здається, що ми всі, всі країни повинні звертатись до російської сторони, тиснути з тим, щоб була зустріч у Нормандському форматі, і все ж таки ми закінчили війну на сході України й повернули наші незаконно окуповані території», – заявив Володимир Зеленський.

Він також висловився за залучення Президента США Джо Байдена до Нормандського переговорного формату.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель зі свого боку наголосила на низькому прогресі у реалізації Мінських домовленостей.

«Україна вздовж лінії розмежування відкрила багато КПВВ. На жаль, не такою ж мірою це було зроблено з боку сепаратистів у Луганській і Донецькій областях», – зауважила вона.

Ангела Меркель констатувала посилення тиску на Україну шляхом стягування Росією військ та озброєння до українських кордонів. Вона також згадала про загибель українських солдатів в останні дні.

Канцлер запевнила: будь-який новий Федеральний уряд Німеччини виступатиме за досягнення прогресу в реалізації Мінських домовленостей.

Читайте нас в Telegram
Понад 150 тисяч уражених цілей: стали відомі результати Армія дронів.Бонус за березень

Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.

Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська
Мобілізація, СЗЧ, терміни служби, гроші для піхоти: Міноборони готує рішення для війська

Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.

Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку
Танк не доїхав, гармати не стріляють: морпіхи-пілоти прорідили ворожу техніку

Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.

Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар
Невдача спіткала російських «спортсменів»: на берегу водойми влаштували мотоцвинтар

Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.

Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів
Сім років з конфіскацією: двоє жителів Закарпаття отримали вирок за переправку ухилянтів

На сім років за ґрати відправили двох організаторів переправлення осіб через державний кордон України.

Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя
Служив окупантам, намагався мобілізуватися до ЗСУ, сів на 13 років: історія колаборанта з Запоріжжя

На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Майстер з ремонту безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---