ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Досвід української армії у протистоянні Росії може бути корисний НАТО» – віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2021, 14:25

На цьому наголосив віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у вечірньому ефірі каналу «Україна 24» у п’ятницю, передає «Інтерфакс-Україна».

«Україна вступить до НАТО, коли буде рівним партнером з Альянсом. Ми зайдемо рівно тоді, коли будемо рівними партнерами, і ми будемо розуміти, що досвід нашої української армії вам буде важливий. Те, що знає сьогодні українська армія на рівні щоденного протистояння, не знає ніхто в НАТО. Не сприймайте нас як проблему у ваших взаєминах з росіянами, а сприймайте нас частково як елемент особливих відносин з росіянами», – сказав Резніков.

Він упевнений, що досвід української армії у протистоянні Росії може бути корисний НАТО.

«Помилкове сприйняття, що НАТО – це військова організація. Це не так, вона, зокрема, й військова, але Альянс налаштований на демократичні відносини, на економічний розвиток, на краще життя. Ми про це часто забуваємо. Ми говоримо, давайте шукати співпрацю у питаннях гуманітарного розмінування, перелаштування наших ветеранів – 400 тисяч ветеранів пройшли через цю війну», – заявив Резніков.

Він також закликав розвивати інфраструктуру Донецької і Луганської областей.

«Давайте не забувати, що дві третини окупованих територій вже деокуповані, близько 200 населених пунктів деокуповані в Донецькій і Луганській областях. Тому ми кажемо, нам потрібна ваша допомога, але ми самі розуміємо, що реформи потрібні нам, не вам», – підкреслив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини світу та України