ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На виставці «Зброя та безпека – 2021» вперше представлять Lokheed Martin і Embraer

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Червня 2021, 9:08

У ТОВ «Міжнародний виставковий центр» з 15 червня розпочинається ХVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2021» та ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ». Повідомляється, що на площі 30 000 кв² найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, зокрема, 35 іноземних компаній з 13 країн. Про це повідомили в пресцентрі виставкового центру.

Зокрема, вперше на виставці представлять всесвітньо відомий авіабудівний конгломерат Embraer (Бразилія), компанію Lokheed Martin (CША) – першу в світовому топ-100 рейтингу компаній за обсягами продажів озброєння й військових послуг у 2019-му згідно з даними SIPRI – Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру. Також тут буде локація Firefly Aerospace Inc (США) – компанії вихідця з України бізнесмена Максима Полякова, що має контракти з НАСА на доставку вантажів на Місяць у межах програми CLPS (проєкт Артеміда).

Також буде представлена експозиція Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща, Fireway – переможці хакатону NASA Space App Challenge в категорії «Найкраще використання технологій». Побачимо тут результати кооперації компаній Нібулон (м. Миколаїв) і OCEA (Франція) у виробництві катерів берегової охорони та експозиції РНБОУ з демонстрацією спроможностей Національного координаційного центру кібербезпеки і новоствореної Національної Асоціації підприємств оборонної промисловості України.

Також відбудуться премʼєрні покази новітніх зразків оборонної продукції.

У рамках ділової програми – понад 20 заходів різних форматів. Це, зокрема, фінал п’ятого конкурсу інженерних стартапів у галузях космічних технологій та активної біоелектроніки Vernadsky Challenge з грантом у 2 млн. гривень (організатор ГО «Асоціація «Ноосфера»), Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку авіаційної техніки» (Державний НДІ авіації), семінар «Досвід проведення балістичних випробувань засобів індивідуального та колективного бронезахисту» (Національний університет оборони України імені І. Черняховського), низка семінарів з актуальних тематик для представників правоохоронних органів, зокрема «Захист інформації за технічними каналами» (Державний НДІ МВС України) та інші події.

18

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram