ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Їдуть 1000 км: Тернопіль відвідали учасники ветеранського велопробігу

Армія і суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2021, 15:24

Тернопіль став четвертим містом на карті, куди приїхали учасники  Всеукраїнського велопробігу «Вшануємо  пам’ять захисників України» серед ветеранів війни.

Про це інформує пресслужба Мінветеранів.

— Наше місто вітає учасників велопробігу, яких об’єднує ідея вшанування пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Такі акції  дуже потрібні сьогодні, адже нагадують про подвиг кожного Героя. Зараз ми перебуваємо біля стели, на якій викарбувані імена наших земляків, які віддали життя за те, щоб ми мали мирне небо над головою. І дуже хотілося б, аби на цій пам’ятній дошці не з’являлися нові прізвища, — зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

У Тернополі учасники велопробігу разом із представниками родин загиблих учасників АТО/ООС, волонтерами вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти до стели «Борцям за волю України».

Як розповів організатор і капітан команди, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов, ветерани планують подолати понад 1000 км Україною, проїхавши за маршрутом «Ужгород-Київ». Учасники семиденного велопробігу побувають у 7 областях.

Нагадаємо, що розпочався заїзд 16 серпня в Ужгороді. Захід присвячений відзначенню 25-ї річниці Конституції України та пам’яті про захисників країни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Мета велопробігу — підтримка ветеранів АТО/ООС, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Безпілотник ДШВ уразив ціль у тилу росіян. Команда SKY STRIKE Unit змогла пролетіти FPV-дроном понад 40 кілометрів, обійти РЕБ, залетіти в окуповане Курахове і там підірвати КАМАЗ. Наразі «кілзона» групи безпілотних систем 7 корпусу швидкого реагування ДШВ складає 15–20 км.

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох колаборантів, захоплених у полон на Донеччині, засуджено за держзраду

Двох зрадників із тимчасово окупованої Луганщини, які воювали проти України у складі російських угруповань, засуджено до 15 років позбавлення волі. Причому одного з них, за даними слідства, власні побратими кинули на позиціях під час втечі.

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Охоплений полум’ям окупант спробував врятуватися у воді, проте FPV «телепортував» його назад на берег

Оператори безпілотних систем 18 Словʼянської бригади підпалили російського піхотинця, спонукавши його до незапланованих водних процедур.

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерства оборони України та Німеччини домовились про довгострокове партнерство у сфері цифровізації

Міністерство оборони України підписало з Федеральним міністерством оборони Німеччини додаткову угоду про співпрацю у сфері цифровізації оборонного сектору на 2026–2028 роки.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач ЗСУ повідомив про нові успіхи під Добропіллям: звільнено понад 180 кв км

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський повідомив, що Добропільська контрнаступальна операція Сил оборони України триває, і попри постійні контратаки противника, штурмові підрозділи продовжують наступальні дії, звільнивши загалом уже 180,8 км² території Донеччини.

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

На фронті зафіксовано 132 боєзіткнення, 43 з яких — на Покровському напрямку

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 132 бойових зіткнення.

ВАКАНСІЇ

Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

сапер, радіосапер

від 25000 до 130000 грн

Згурівка, Київська область

Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Суми

129 окрема бригада ТрО

--- ---